Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Schakel uw ad-blocker uit om onze website te blijven gebruiken.
Klopt,is nu goedkoper naar een bandenboer te gaan en het daar te laten doen.
Er stond zo'n ding in de werkplaats onder het stof. Heb eens op een rustige dag uitgevogeld hoe het precies zat.
Gewoon balanceer apparaat gaat tot 5gram meestal,dit tot 0. Maar dan ben je wel echt een fanatiekeling als je dat opmerkt.
Van de topicstarter (Roderik) overigens niks meer gehoord, zou hij inmiddels in zijn Espace in Frankrijk rondtoeren? In ieder geval zijn de eerste drie Espace's die hij in zijn opening had staan, verkocht. Zouden er dan meer mensen op zoek zijn geweest naar een vakantie auto?
Ik heb inmiddels bericht dat ik de Espace aanstaande dinsdag kan ophalen.
Don't HURRY, be happy!
R15 TL (1975 restauratie nadert het einde)
R17 TL découvrable automatic (1976)
R15 GTL Grand Prix (1977 restauratie start binnenkort)
Laguna coupé 2.0T automaat, 4ws (2013)
Zoe Z.E. Intens 41 kWh (2013)
Alpine A110 (2023)
Van de baas: Mégane E-tech Evolution ER (2023)
Mooie auto hoor. Niks mis met "gewoon" blauw. Ik zeg wel eens dat je de vorm van de auto mooier kan zien als het geen métallique is.
Veel plezier ermee gewenst.
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
In feb van dit jaar ging onze twingo 3 bj 2014 onregelmatig stationair lopen. (71 pk versie)
Naar een garage (algemene) gebracht en advies grote beurt, resultaat bleef hetzelfde.
Daarna als advies gekregen om de nokkenas sensor te vervangen (ruim 6...
Ik heb gisteren een proefrit gemaakt in een Kadjar uit 2015 welke uit Belgie hier naar toe is gehaald. In Belgie is de distributieriem vervangen en de kleppen gereviseerd. Kan iemand mij vertellen of het probleem welke deze 1.2 TCE...
Mijn Scenic III uit 2009 heeft (volgens de garage) een kortsluiting in de ECU en dus moet de ECU vervangen worden. Probleem - hij is niet meer te krijgen bij Renault.
Nu dacht ik er een gevonden te hebben bij franceauto.pl met deze nrs :...
Wij zoeken een Renault Avantime. Een benzine motor met automaat. Een vereiste is dat het interieur voorzien is van deels gekleurd leer. Dus bijvoorbeeld een blauwe lak met een leder zwart/blauw interieur.