Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Schakel uw ad-blocker uit om onze website te blijven gebruiken.
Beste Kadjar rijders,
Na de upgrade van Samsung S7 naar mm eerder dit jaat veel problemen met R-link2 . Vandaag op de Samsung S7 edge nieuwste besturing er opgezet oftwel Nougat en he he geen problemen bij de Kadjar alles werkt goed.
Ik heb een Nexes met Androis 7.1.1 en daar koppelt de telefoon NIET meer met RLink2. Mijn IPhone met IOS 10 doet het zonder problemen !
Hij moet dinsdag toch naar de dealer voor de eerste service beurt, dus ik ben benieuwd wat ze daarop zeggen.
(trouwens ook Zoek een Dealer vind geen dealers, het email appje doet het niet en over de TomTom updates zullen we het maar niet hebben)
Energy TCe 130 Bose, Rouge Flamme , Easy Park Assist, Pack Winter, Pack Lumiere , rundleder antraciet
MuzenJaap schreef:Ik heb een Nexes met Androis 7.1.1 en daar koppelt de telefoon NIET meer met RLink2. Mijn IPhone met IOS 10 doet het zonder problemen !
Hij moet dinsdag toch naar de dealer voor de eerste service beurt, dus ik ben benieuwd wat ze daarop zeggen.
(trouwens ook Zoek een Dealer vind geen dealers, het email appje doet het niet en over de TomTom updates zullen we het maar niet hebben)
De R-link software is gewoon heel erg slecht en de support is ook naadje, ook een veel gehoorde klacht bij de Talisman. In de basis betreft het Android, dus de basis is niet gek.
Renault Talisman ph2 160tce edc Intens business, Pack drive & lane assist, 18” LM, Cosmos blue, 2021
Weet iemand waar de lijst te vinden is met ondersteunde smartphones. Mijn Nexes met 7.1 schijnt er niet op te staan , maar welke modellen/os staan er dan wel op ?
Energy TCe 130 Bose, Rouge Flamme , Easy Park Assist, Pack Winter, Pack Lumiere , rundleder antraciet
De oplossing blijkt heel simpel te zijn.
Na uitgebreid lezen op het Nexus forum blijkt dat Nougat vanaf 7.0 allerlei probelemen heeft met Bluetooth.
Ik heb mij aangemeld met de Nexus 5X voor het beta program. Toen bleek dat er voor de Nexus 5X een beta van de 7.1.2 beschikbaar was. Deze aangebracht (1,2 GByte) en de problemen zijn als sneeuw voor de zon verdwenen !
Energy TCe 130 Bose, Rouge Flamme , Easy Park Assist, Pack Winter, Pack Lumiere , rundleder antraciet
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Ik wil mijn navigatie kaart in mijn Megane IV met R-Link 2 systeem te updaten. Helaas zijn er in de R-Link store geen nieuwe kaarten meer beschikbaar. Klopt het dat Renault de R-Link store aan het uitfaseren is?
Het R-Link2 navigatiesysteem is niet meer te updaten heb ik begrepen, nu kwam ik op marktplaats wel een advertentie tegen die dit kennelijk wel kunnen, maar is een adres ergens in België, met alleen ophalen niet verzenden..
ik heb sinds vorige week een Renault Megane uit 2016.
Mijn eerste probleem was dat ik niet wist welke R-link ik had. Dat denk ik gevonden te hebben, dat is R-link2.
Momenteel probeer ik het systeem te updaten alleen de toolbox pakt de USB...
Ik overweeg een Talisman Estate uit 2017 te kopen, maar merkte tijdens de proefrit dat ik de telefoon wel gekoppeld krijg om te bellen, maar dat ik muziek niet via bluetooth van telefoon naar boxen krijg. Het lijkt alsof er geen data...