Beste Lezers,
Mijn espace III 2.0l 16v van 2001 heeft een verrot subframe. Ik heb een andere gevonden en ook vier nieuwe bussen op de kop getikt.
Nu lees ik in het garage handboek dat de voorste bouten waarmee het subframe vast zit 10mm dik zijn en de achterste 12 mm.
Bij mijn "nieuwe subframe" lijkt het andersom te zijn. Gaten in de bussen, de voorste 12 mm en de achterste 10 mm. Bij het subframe dat nog ondere de auto zit lijkt het op de situatie zoals in het hand boek staat. Ik wil pas aan vervangen beginnen als ik dit duidelijk heb wat er aan de hand is zodat ik straks niet voor verrassingen kom te staan. Ik dacht dat het subframe en bussen voor alle modellen gelijk was muv de V6 uitvoering. Is er een wisseling geweest in diameters van de gaten in de bussen. Wie kan mij uitsluitsel geven?????
Vriendelijke groet, Bern Wortelboer
subframe
-
wortel55
Topic author - Lid

- Berichten: 61
- Lid geworden op: 17 jan 2013 01:10
- Actief als: particulier
-
kaleido 1
- Gerespecteerd lid

- Berichten: 1604
- Lid geworden op: 18 mar 2015 10:16
- Actief als: particulier
Re: subframe
De dealer i ieder geval , welk bouwjaar heeft je "nieuwe" subframe ?
Misschien een domme opmerking , je houdt het subframe wel in de goede richting ?
Misschien een domme opmerking , je houdt het subframe wel in de goede richting ?
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |
-
wortel55
Topic author - Lid

- Berichten: 61
- Lid geworden op: 17 jan 2013 01:10
- Actief als: particulier
Re: subframe
Heb nog iets meer onderzoek gedaan. In de achterste busgaten past wel een 12 mm bout. De voortste busgaten past deze 12 mm bout ruim in. (@ Kaleido,Za…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |
Dit onderwerp heeft nog 15 niet getoonde antwoorden
Je moet ingelogd zijn om de reacties in dit onderwerp te kunnen bekijken. Inloggen kan met de naam --> gastlezer <-- , wachtwoord --> gast <--.Dit is om het dataverkeer veroorzaakt door robots te beperken,zo proberen we het forum gratis te houden.
Registreer Aanmelden
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Log in