Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Overweeg om ons te ondersteunen door uw ad-blocker uit te schakelen op onze website.
I was 4th in NL and since the retrofit I’m not able to charge at home at 1-fase at 3,7 kW. All other charging options including 22kW without any problem. Fastcharging is OK compared to my expierences in februar with a Q90. The problem is transferred from Z.E.-dealer to RNL. Today an investigation at home was planned, but unfortunately cancelled.
Ik was nr 4 in NL en sindsdien kan ik thuis niet laden op 3,7 kW. Alle ander laadopties geen probleem, de snelheid van snelladen is ook bevredigend vergeleken met de ervaringen in februari met een Q90. Het onderzoek naar het probleem is door RNL overgenomen van de dealer. Vandaag was een meetsessie thuis gepland die helaas niet is doorgegaan, dus nog even afwachten.
Zoe Q210 Life - oktober 2013 - 40kWh - >200.000km | Tesla Model3 - maart 2024 - 57kWh | Zoe R135 Intens - januari 2020 - 50kWh
Vanmorgen onze ZOE weer opgehaald en thuis meteen aan ons 3,7 kW laadpunt gehangen. Laadt prima gelukkig. Los van de tijd die het nu kost om van 84% naar vol te komen natuurlijk.
Don't HURRY, be happy!
R15 TL (1975 restauratie nadert het einde)
R17 TL découvrable automatic (1976)
R15 GTL Grand Prix (1977 restauratie start binnenkort)
Laguna coupé 2.0T automaat, 4ws (2013)
Zoe Z.E. Intens 41 kWh (2013)
Alpine A110 (2023)
Van de baas: Mégane E-tech Evolution ER (2023)
Helaas bij ons is een vertraging opgetreden. Er moest afgelopen dinsdag (2 jan) toen ik stilstond bij de stoplichten op de A59m bij Hooipolder iemand achterop knallen. Dus staat onze Zoe nu bij een schadeherstelbedrijf in plaats bij de dealer voor de batterijwissel.
Met de batterij die voor ons bedoeld was, wordt nu bij een andere Zoe ingebouwd.
Zoe Q210 intense, maart 2016 - jan 2018 batterijwissel - juli 2023 omgeruild voor een R135 Intens van 2019
@Smarti48
Idem dito hier, identiek ongeval, optisch aan de buitenzijde valt de schade nogwel mee, doch ik vrees dat mijn achteras een tik gekregen heeft doordat de aanrijder mij nog heeft proberen te ontwijken, en net nog met 1/4 van zijn auto mij rechtsachter heeft geraakt, het wiel heeft dus eigenlijk de klap opgevangen. Zoe neigt nu een heel klein beetje naar links, expert spreekt dit tegen ( dat achteras door verbogen zou zijn) , ik vecht dit natuurlijk aan en eis een volledige uitmeting van de geometrie . Heeft/kent er trouwens iemand deze waarden ?
Nou dat is wel héél toevallig! Balen zeg allebei!! @Renault15.17 Hoe bevalt de nieuwe batterij? Al bij MVC Fastned stations geweest?
Zoe Q210 @41kW en een Twizy Urban, goed te combineren met 13000 wattpiek aan zonnepanelen.
Kaart met 22kW/43kW AC oplaadpunten in Nederland en België: http://www.ac-lader.nl
Ik blog over goedkoop EV rijden: http://goedkoperrijden.blogspot.nl, en de http://laadpastop10.nl .
Twitter:@Hachy_1
Mijn Zoe krijgt a.s. vrijdag de batterij wissel. Segering en Wolbers in Apeldoorn krijgt donderdag 4 batterijen binnen en de oude worden volgende week dinsdag al weer opgehaald dus dat wordt in het weekend doorwerken daar..
Onze Zoe krijgt 6 februari a.s. een nieuwe batterij bij Oving te Zwolle, even de actieradius laten verdubbelen:-)
Forumlid en Zoe Zen Q210 driver sinds dec 2013, vanaf apr. 2017 Zoe Bose Edition Q90 ZE40, tevens Model S owner, having lots of fun driving EV! Twitter: #EV-pioneer #NoTailpipes :
@Hachy, bevalt uitstekend natuurlijk. Alhoewel we de 200 km niet halen op dit moment. Bij Fastned kwamen we al zeer zelden en dat wordt denk ik nu alleen maar minder.
Don't HURRY, be happy!
R15 TL (1975 restauratie nadert het einde)
R17 TL découvrable automatic (1976)
R15 GTL Grand Prix (1977 restauratie start binnenkort)
Laguna coupé 2.0T automaat, 4ws (2013)
Zoe Z.E. Intens 41 kWh (2013)
Alpine A110 (2023)
Van de baas: Mégane E-tech Evolution ER (2023)
Wij zijn morgen aan de beurt. Vannacht om 04:00 pieeeept de oude batterij met SOH van 79 nog 1 keer 'vol'. De rit van Amsterdam naar Nieuwegein kan ie dan zónder voorverwarming wel aan. Maar op winterbandjes halen we de 100 km niet eens meer...
Na de schouw duurt het nog een paar weken, dus reken er maar op dat je binnenkort aan de beurt bent!
Forumlid en Zoe Zen Q210 driver sinds dec 2013, vanaf apr. 2017 Zoe Bose Edition Q90 ZE40, tevens Model S owner, having lots of fun driving EV! Twitter: #EV-pioneer #NoTailpipes :
16 Augustus hebben we ons opgegeven voor de batterijwissel, 6 februari dus inbouwen.
Forumlid en Zoe Zen Q210 driver sinds dec 2013, vanaf apr. 2017 Zoe Bose Edition Q90 ZE40, tevens Model S owner, having lots of fun driving EV! Twitter: #EV-pioneer #NoTailpipes :
@renault15.17: klopt inderdaad, zoals ik al eerder zei op dit forum reken in de winter op 200km en in de zomer op 300km bij normaal gebruik. Deze waarden zetten wij ook neer met onze Q90, prima waarden waar iedere autorijder goed mee uit de voeten kan.
Neemt niet weg dat de Zoe wel een beetje aan het eind van zijn houdbaarheid begint te raken vergeleken met andere EV's als je kijkt naar afwerking en het ontbreken van DC laden. De nieuwe generatie zal zeker beter worden zoals zusje Leaf; betere afwerking, DC laden en een 60kWh batterij reken daar maar op. Op dit moment zou ik zeker geen Zoe van deze generatie meer kopen ondanks dat het nog steeds een leuk karretje is.
Forumlid en Zoe Zen Q210 driver sinds dec 2013, vanaf apr. 2017 Zoe Bose Edition Q90 ZE40, tevens Model S owner, having lots of fun driving EV! Twitter: #EV-pioneer #NoTailpipes :
Zoe Q210 @41kW en een Twizy Urban, goed te combineren met 13000 wattpiek aan zonnepanelen.
Kaart met 22kW/43kW AC oplaadpunten in Nederland en België: http://www.ac-lader.nl
Ik blog over goedkoop EV rijden: http://goedkoperrijden.blogspot.nl, en de http://laadpastop10.nl .
Twitter:@Hachy_1
27 juni aangemeld met e-mail, 6 december navraag over status n.a.v. van berichten in forum, 8 december antwoord, batterij toegekend, 22 december batterij beschikbaar, 5 januari schouw en komende 17 januari afspraak voor ombouw.
Was het in juni al bekend dat je je aan kon melden ? Dan heb ik wat over het hoofd gezien. Gelukkig zit 'ie er nu in. wat een plezier om die meter >200km te zien staan, je hebt echt een veel bruikbaardere auto, zeker 's winters.
Vandaag contact opgenomen met de dealer in Leeuwarden om mij op 'de lijst' te laten plaatsen voor de 40 kWh accu. Kreeg te horen dat Renault geen nieuwe aanvragen meer in behandeling neemt. Moest de site van Renault maar in de gaten houden maar daar vind ik niets over stoppen omwisseling terug. Weet iemand hier meer over?
RichardBe schreef:Vandaag contact opgenomen met de dealer in Leeuwarden om mij op 'de lijst' te laten plaatsen voor de 40 kWh accu. Kreeg te horen dat Renault geen nieuwe aanvragen meer in behandeling neemt. Moest de site van Renault maar in de gaten houden maar daar vind ik niets over stoppen omwisseling terug. Weet iemand hier meer over?
Verstuurd vanaf mijn T11 met Tapatalk
Gewoon effe bellen met rci..
Als het klopt dat er geen nieuwe aanvragen in behandeling worden genomen kun je altijd vragen of je niet als reserve opgenomen kan worden. Het wil natuurlijk helemaal niet zeggen dat iedereen op de lijst ook echt de upgrade wil hebben.
Onze batterij zou 4/5/6jan binnen komen (Arend auto Eindhoven) en de 8e geplaatst worden, helaas is de batterij “zoek” geraakt. De dealer kon er zelf ook wel een beetje om lachen. Ik weet het nog niet zeker maar hij zou nog aankomende week de/een batterij binnen kunnen krijgen. RenaultNL/rci kon nog geen informatie geven want er waren een aantal personen ivm vakantie niet aanwezig.
Afgelopen week is heel de achterklep binnen en buiten opnieuw gespoten en de binnenkant van de deur RA (helaas had dat de deur RV moeten zijn, haha doen ze nog een keer opnieuw) zat roestpuntjes op de lasnaden (en evt parafine wax?)
Mooi dat de batterijen in nu een lekker tempo gewisseld worden. Kan niet snel genoeg gaan natuurlijk, maar het helpt dat ze die 22kW batterijen graag voor wat anders willen gebruiken.
Het laadprobleem dat ik melde blijkt niets van doen te hebben met de batterijwissel, dat is ook mooi!
Zoe Q210 Life - oktober 2013 - 40kWh - >200.000km | Tesla Model3 - maart 2024 - 57kWh | Zoe R135 Intens - januari 2020 - 50kWh
Voor de zakelijke ondernemende rijders onder ons. Nu mijn eigen wissel aanstaande is, is onderstaande weer actueel voor mij. Heeft iemand met een nieuwe accu al geprobeerd om de MIA investeringsaftrek aan te spreken? En zo ja, had je daarbij succes?
PieterZoe schreef:Ik heb hierover met de support desk van RVO gebeld. Die adviseren om de kosten wel in te dienen voor de MIA. Ze zullen de situatie dan bestuderen en bij positief resultaat de MIA toekennen. Geen garantie, wel openheid om het serieus te behandelen.
Rationale:
- de accuuwissel betekent een grotere inzetbaarheid van het elektrische voertuig. Daarmee voldoet het in beginsel aan de MIA-uitgangspunten
- het plaatsen van een lithiumaccu tbv een elektrisch voertuig valt onder A 3120
- de accu zelf komt welliswaar niet op de balans van de auto-eigenaar, maar het bedrag (€ 2892,56 ex btw) voor het plaatsen van accu wel.
Dubbeltje op z'n kant dus. En het betreft maar een klein bedrag: 27% als het onder A3120 valt of 36% als het onder G 3110 valt.
Zoe Intens Q210 Gris Givre (bj 2015) sinds 12-2016 - 40kWh upgrade sinds 01-2018 - 28.000 km - SoH 103%
Mij is verteld dat dat niet kan, want je krijgt geen mia op een accu zelf maar op een elektrische auto. Daanaast had je all ee. Keer MIA op dezelfde functionaliteit ( van je auto ).
Als bonus ; als het wel had gekund moet je over de oude weer desinvesteringsbijtelling betalen.
En dan hebben we het nog niet over het feit dat je feitelijk niet eens investeert in een batterij omdat je m huurt.
Ik heb al weer een tijdje niets van mij laten horen op het forum. Tijd voor een update. Net voor de kerst ook het mooie bericht mogen ontvangen. Naar aanleiding daarvan toch maar eens aan het rekenen gegaan. Resultaat. We gaan de Zoé privé rijden met accu upgrade. Vandaag de schouwing gehad en nu even wachten wanneer de upgrade kan plaatsvinden. Zakelijk gaan we een jaartje E-Golf rijden in afwachting van de Model3. Goodbye tankstation dus.
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
Marco van Dijke Renault ZOE Intens Blanc Nacré Mei 2013
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut