Paar vragen... Carplay; automatische airco; Spraakherkenning; Bose geluidssysteem; tanken

Plaats reactie

Topic author
freddyonderstal
Lid
Lid
Berichten: 48
Lid geworden op: 03 feb 2019 18:20
Actief als: particulier

Paar vragen... Carplay; automatische airco; Spraakherkenning; Bose geluidssysteem; tanken

Bericht door freddyonderstal »

Sinds een klein weekje de trotse bezitter van een nieuwe Kadjar, echter heb ik een paar praktische vragen;

- Ik gebruik weleens Apple Carplay. De spraakherkenningstoets op het stuur; is deze te koppelen aan Siri?
Als ik nu die toets indruk, kom ik in het 'gewone' spraakmenu terecht. In mijn vorige auto (Ford) werd meteen Siri geactiveerd wanneer ik Carplay gebruikte.

- De automatische airco; het lampje van de toets A/C brandt niet als de climate control op Auto staat. Klopt dit? Wordt dit door de auto zelf geregeld wanneer de A/C wel of niet aan staat?

- Spraakherkenning vindt ik wat omslachtig en lang duren. Ik moet eerst zeggen dat ik 'Telefoon' wil, waarna ik kan roepen 'Bel Kees'.
Het wisselen tussen de menu's duurt lang. Is dit menu te omzeilen of de een of andere manier?
Dit geldt wanneer ik geen Carplay gebruik natuurlijk. Ik zou de toets willen indrukken en dan direct willen zeggen wat ik wil. Kan dat?

- Ik heb een Bose geluidssysteem (Black Edition Kadjar). Deze past het volume automatisch aan wanneer ik harder of juist zachter rij.
Is dit uit te zetten ergens? Ik kan de optie in het menu nergens vinden. Ik wil eigenlijk altijd hetzelfde volume geluid.


- Laatste over het tanken; Wanneer de tank vol is, 'klikt' het vulpistool. Mag je daarna nog een keer doortanken tot hij een 2e keer klikt?
Bij mijn vorige auto, de Ford, mocht ik niet nog een keer kort vullen en stoppen bij de eerste klik van het pistool.
Ik vraag dit omdat het eerste 'blokje' van de digitale indicator al verdween na de eerste 70 kilometer, dus wellicht is er nog ruimte in de tank voor meer brandstof.

Dat was het wel voor nu ;).
Laatst gewijzigd door Admin op 21 mar 2019 11:05, 1 keer totaal gewijzigd.
Reden: Titel verduidelijkt

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links


Uitvoerdertje
Lid
Lid
Berichten: 37
Lid geworden op: 05 dec 2015 13:12
Actief als: particulier

Re: Paar vragen...

Bericht door Uitvoerdertje »

Ik blijf altijd doorgaan met tanken totdat ik het brandstofnivo kan zien. Er kan 59 a 60 liter in.
Kadjar phase 2, intens

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

metalpe
Lid - en hoppa, logo 2
Lid - en hoppa, logo 2
Berichten: 107
Lid geworden op: 21 aug 2016 11:28
Actief als: particulier

Re: Paar vragen...

Bericht door metalpe »

Ik ben geen kadjar maar een grand scenic en geen carplay maar android auto. Dat allebei terzijde denk ik dat dat hetzelfde werkt. Als je via 'spraak' …login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Dit onderwerp heeft nog 5 niet getoonde antwoorden

Je moet ingelogd zijn om de reacties in dit onderwerp te kunnen bekijken.
Inloggen kan met de naam --> gastlezer <-- , wachtwoord --> gast <--.

Dit is om het dataverkeer veroorzaakt door robots te beperken,
zo proberen we het forum gratis te houden.


Registreer Aanmelden
 
Plaats reactie

Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie

Je moet lid zijn om een ​​reactie te kunnen plaatsen

Maak een account aan

Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut

Registreer

Log in

  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Statistieken
    Laatste bericht