Hallo,
Ik heb een Renault Megane uit 2013. Nu heb ik sinds enige tijd dat het geluid weg valt, de laatste tijd doet het geluid het helemaal niet meer. Alleen het bijzondere is dat als ik de sleutelkaart nog niet in de sleuf stop en de radio aan zet, deze correct werkt. Dan kun ik ook de auto starten en blijft de radio (incl. navigatie, etc) aan. Stop je gelijk de sleutelkaart in de sleuf, dan hoor je de radio een kort momentje (ongeveer 1 sec.) en krijg je geen geluid er meer uit. Tevens heb ik dat alleen de luidsprekers aan de rechterzijde voor en midden het doen en soms de linkerzijde voor, midden nooit meer. Instellingen met balans heeft geen effect. De luidsprekers aan de linkerzijde hebben voorheen wel correct gewerkt.
Wie weet een oplossing voor bovengenoemde probleem?
Ik ben bij de garage langs geweest, is geen officiële Renault garage (een dorps garage). Mijn auto moest toch een beurt krijgen. Nu hebben ze kort naar het geluid gekeken, maar konden niet zo snel iets vinden. Nu zojuist gebeld en zij vertelde dat waarschijnlijk de gehele radio opgestuurd moest worden, omdat zij vermoeden dat die kapot is. Geen idee of dat klopt.
Hartelijke groet,
Pieter
Geen geluid (navigatie, radio, cd, tel)
Forumregels
-
- Vermeld het type Renault in de titel, liefst tussen [ haken ] aan het begin van de titel
- Geef (zoveel mogelijk) informatie over het betreffende model en jaartal, zodat er niet naar gevraagd hoeft te worden.
-
- Vermeld het type Renault in de titel, liefst tussen [ haken ] aan het begin van de titel
- Geef (zoveel mogelijk) informatie over het betreffende model en jaartal, zodat er niet naar gevraagd hoeft te worden.
-
- Net ingestapt
- Posts in topic: 1
- Berichten: 1
- Lid geworden op: 14 jul 2020
- Laatste bezoek: 14 jul 2020 17:04
- Actief als: particulier
Re: Geen geluid (navigatie, radio, cd, tel)
ik heb precies hetzelfde heeft u al een oplossing gevonden.
alvast bedankt,
dennis
alvast bedankt,
dennis
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
-
Topic author - repeating visitor
- Posts in topic: 2
- Berichten: 5
- Lid geworden op: 21 apr 2019
- Laatste bezoek: 06 nov 2023 14:15
- Actief als: particulier
Re: Geen geluid (navigatie, radio, cd, tel)
Ik heb mijn auto uiteindelijk naar de garage gebracht. En bij mij bleken er twee speakers kapot. Vooral onderzoek tijd koste veel geld. De speakers en inbouwen niet. Dus ik zou sowieso kijken of je zelf de speakers kunt maken of testen.dennisdenb schreef: ↑14 jul 2020 17:04 ik heb precies hetzelfde heeft u al een oplossing gevonden.
alvast bedankt,
dennis
Groet,
Pieter
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Log in
-
- Vergelijkbare Onderwerpen
- Reacties
- Weergaves
- Laatste bericht
-
- 2 Reacties
- 607 Weergaves
-
Laatste bericht door mechanic
-
- 0 Reacties
- 275 Weergaves
-
Laatste bericht door Fren
-
- 2 Reacties
- 305 Weergaves
-
Laatste bericht door CakeyEV
-
- 26 Reacties
- 3806 Weergaves
-
Laatste bericht door Jannes-46
-
- 3 Reacties
- 277 Weergaves
-
Laatste bericht door Jasper79
-
- 0 Reacties
- 380 Weergaves
-
Laatste bericht door Sivar
-
- 0 Reacties
- 237 Weergaves
-
Laatste bericht door Thijs3.5