onjuiste verkeersinformatie via TMC
-
Topic author - Lid - eerste logo binnen
- Posts in topic: 3
- Berichten: 19
- Lid geworden op: 03 aug 2017 18:20
- Actief als: particulier
onjuiste verkeersinformatie via TMC
Hallo,
ik heb een Megane Estate uit 2012 met Tomtom Carminat navigatie. Sinds een aantal maanden krijg ik de meest rare omwegen berekend en dat komt omdat de navigatie denkt dat er ergens een wegversperring is waar ik niet langs zou kunnen. Deze worden elke dag weergegeven. Op deze plekken zijn wel wegwerkzaamheden, maar daar kun je prima langs. Bijvoorbeeld als ik vanuit Dalfsen bij Zwolle af wil slaan, Afrit Nieuwleusen op de A28 en weg door Lemele. Ik vertrouw daardoor de navigatie niet meer en gebruik daarom maar Google Maps.
Zijn er nog meer mensen met dit probleem?
ik heb een Megane Estate uit 2012 met Tomtom Carminat navigatie. Sinds een aantal maanden krijg ik de meest rare omwegen berekend en dat komt omdat de navigatie denkt dat er ergens een wegversperring is waar ik niet langs zou kunnen. Deze worden elke dag weergegeven. Op deze plekken zijn wel wegwerkzaamheden, maar daar kun je prima langs. Bijvoorbeeld als ik vanuit Dalfsen bij Zwolle af wil slaan, Afrit Nieuwleusen op de A28 en weg door Lemele. Ik vertrouw daardoor de navigatie niet meer en gebruik daarom maar Google Maps.
Zijn er nog meer mensen met dit probleem?
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
-
- lid
- Posts in topic: 3
- Berichten: 129
- Lid geworden op: 21 sep 2014 13:16
- Actief als: particulier
Re: onjuiste verkeersinformatie via TMC
Heb ik idd ook. Rij meestal op FM of waze. Echt irritant voor een service waar je jaarlijks voor betaald.
Verstuurd vanaf mijn SM-G973F met Tapatalk
Verstuurd vanaf mijn SM-G973F met Tapatalk
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
-
Topic author - Lid - eerste logo binnen
- Posts in topic: 3
- Berichten: 19
- Lid geworden op: 03 aug 2017 18:20
- Actief als: particulier
Re: onjuiste verkeersinformatie via TMC
Hoe lang is het geleden dat jij je kaarten/SD kaart hebt geupdate?
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
-
- lid
- Posts in topic: 3
- Berichten: 129
- Lid geworden op: 21 sep 2014 13:16
- Actief als: particulier
Re: onjuiste verkeersinformatie via TMC
2 maand max.
Verstuurd vanaf mijn SM-G973F met Tapatalk
Verstuurd vanaf mijn SM-G973F met Tapatalk
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
-
Topic author - Lid - eerste logo binnen
- Posts in topic: 3
- Berichten: 19
- Lid geworden op: 03 aug 2017 18:20
- Actief als: particulier
Re: onjuiste verkeersinformatie via TMC
Ik heb gisteren een update van mijn SD kaartje gedaan mbv TomTom Home en het probleem lijkt opgelost te zijn. Benieuwd voor hoelang.
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
-
- lid
- Posts in topic: 3
- Berichten: 129
- Lid geworden op: 21 sep 2014 13:16
- Actief als: particulier
Re: onjuiste verkeersinformatie via TMC
Ok ga ik dat volgende week na de vakantie ook maar eens doen. Vind het enkel zo jammer dat je er eerst een file moet uithalen en daarna terug om je favorieten niet kwijt te zijn. Ik had liever de live versie gehad.
Verstuurd vanaf mijn SM-G973F met Tapatalk
Verstuurd vanaf mijn SM-G973F met Tapatalk
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Log in
-
- Vergelijkbare Onderwerpen
- Reacties
- Weergaves
- Laatste bericht
-
- 1 Reacties
- 573 Weergaves
-
Laatste bericht door groen_duiven