Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Overweeg om ons te ondersteunen door uw ad-blocker uit te schakelen op onze website.
Als er rampen verhalen aan de koffietafel of verjaardagen rondgaan omdat mensen nog steeds zooooo graag EV's afkraken kan je met een gerust hart duidelijk maken dat een Tesla met recht spannend kan zijn, en Zoe heel veilig is, zelfs in de regen, met natte voeren, laadkabel ingeplugd
Hele video is interessant, voor de ongeduldige onder onder ons: 28.22 minuten ongeveer voor Zoe.
Nu MG4 Electric Long Range Luxury, hiervoor: Zoe ZE 50 Life wit nov 2020 voorheen acculease, accu nu gekocht. Hiervoor: Zoe Intense Q210, Blanc Glacier, sept 2015.
Ik heb ooit als onderhoudsmonteur samen gewerkt met een elektricien die z'n vinger in de stoppenkast stak om te checken of er ergens nog spanning op stond.
Hij had wel speciale schoenen met rubber zolen aan voor dit werk.
Was ik toch wel van onder de indruk.
Het gaat trouwens niet om het voltage (spanning) maar het ampèrage (stroomsterkte).
Schrikdraad is soms wel 10000 volt, daar gaat niemand aan dood omdat het o.a. een laag ampèrage heeft.
Groet, Ron.
Global Moderator renaultforum.nl
________________________________ Renault Zoe R135 Zen 01-04-2020
Pack City
Z.E. 50 batterijkoop
Kleur: Blanc Glacier 369
ALFEN Eve single pro-line
3x16 Amp Muurlader
________________________________ De domste vraag is de vraag die niet wordt gesteld.
Erm, zoiets. Ik krijg hem wel zo aangesloten dat het echt niet goed gaat. Maar als een installateur dat zo doet is het wel een meer dan barre oet.
Ik krijg het ook voor elkaar benzine over de tegels van het pompstation te sproeien en daar iets brandends in te laten vallen. Hoef ik niet eens een pompstation-installateur voor te zijn.
Jeroen - Zoe Q210 sinds november 2013 - 100% PV gevoed - CanZE co-developer
Maar de boodschap over de Zoë is kort samengevat: ze is een rijdende aardingscontroleur. Maar dat wisten we hier toch al?
Zwarte Zoe R90 sinds 10/2/2018 15:00
In 5 jaar ruim 100.000km elektrisch plezier (inclusief Parijs en Noorwegen), sinds km 101468 een nieuwe motor. Na 1.5 jaar straatladen nu vooral thuisladen op eigen zonne-energie met een Zappi V2 3F lader
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Ik probeer een video te kijken op het Easylink van mijn Renault Arkana uit 2023.
In het boekje staat alleen dat de usb FAT-32 of NTFS geformatteerd moet zijn en dat heb ik.
Ik heb meerdere bestandstype geprobeerd, sommige werken helemaal niet maar...