problemen met LPG in combinatie met brandstof meter scenicII

Plaats reactie
Gebruikersavatar

Topic author
Jos Bakker
2-hit-miracle
2-hit-miracle
Berichten: 2
Lid geworden op: 24 jan 2013 16:30
Actief als: particulier

problemen met LPG in combinatie met brandstof meter scenicII

Bericht door Jos Bakker »

-
Onderstaand probleem heb ik ook met mijn renault scenic II bj 2004 2,0 16v. op LPG IK ben dus op zoek naar het betrokken zekeringskastje en zekering om het eruit te halen maar bij dit model zit er geen zekeringskastje onder de passagiersstoel
maar links onder het stuur. Vraag welke zekering moet ik daar verwijderen?images/smilies/icon_question.gif

Een andere vraag; De cd -speler van mijn tuner list autoradio heeft het begeven (slikt geen cd.s meer) Weet iemand
misschien of dit nog te rapareren valt? //www.renaultforum.nl/forum/images/smilies/crybaby2.gif



Brandstofmeter geeft zo nu en dan aan dat de benzine op is terwijl we op gas rijden, na benzine tanken is deze melding weer weg (tank was dan half leeg). Lijkt erop dat de boordcomputer niet snapt dat er op LPG gereden wordt.

volgens mij is dit probleem al eerder besproken.
De brandstofmeter snapt niet dat je zolang op benzine kunt rijden. Dit blijft een terugkerend probleem.
Oplossing voor de korte termijn: even de accu los nemen, maar dan moet je alles weer inleren.
Beter is dan de betreffende zekering los te nemen: voetruimte passagier, linkerrij 2 e van boven, nr. 11
Ik heb dit voorgelegd aan mijn LPG inbouw specialist en die heeft de computer van het dashbord geherprogrammeerd, sindsdien werkt de brandstofmeter voorbeeldig.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Gebruikersavatar

Admin
Site Admin
Site Admin
Berichten: 2379
Lid geworden op: 01 sep 2003 18:27
Actief als: particulier

Re: problemen met LPG in combinatie met brandstof meter scen

Bericht door Admin »

Je stelt nu 2 vragen van verschillende orde in 1 topic.
Diegene met antwoord op je cd-speler vraag zal dit topic waarschijnlijk niet eens lezen omdat die denkt dat het om een brandstofmeter-vraag gaat. :think:

Renaultforum is gratis — maar niet kosteloos.
Advertentie-inkomsten dalen door adblockers, terwijl de hostingkosten in 2026 stijgen.

Ondersteun Renaultforum.
Doneer via PayPal: donatie@renaultforum.nl en krijg een reclamevrij forum zonder vertragende adblockers als dank.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Plaats reactie

Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie

Je moet lid zijn om een ​​reactie te kunnen plaatsen

Maak een account aan

Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut

Registreer

Log in

  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Statistieken
    Laatste bericht