Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Overweeg om ons te ondersteunen door uw ad-blocker uit te schakelen op onze website.
Gefeliciteerd Inge met die prachtige auto . En alle complimenten voor de snelle afhandeling door de garage Dat zie ik ze in NL nog niet doen. Hebben toch minstens drie-vier dagen nodig.
@Inge moest dat nou
Ik moet wachten tot vrijdag ochtend en ik ben zo'n geduldig persoon
Nee geintje van harte gefeliciteerd en dat je maar vele mooie en onbezorgde kilometers mag maken.
Ships zie nu pas je foto, mooie bak Inge.
Zie je wel dat vrouwen voor gaan? en ik maar wachten,eerder besteld , maar geeft niet hoor Inge , veel genot en veilige kilometers.
Groeten Rob
Captur TCe 120 EDC Dynamique
Motor:TCe 120 EDC Brandstof:B
Uitrustingsniveau Automatis versnellingsbak Besteld op 17/05/2013
Pack Style
wielen in kleur Diamantee Noir
Privacy glass
Pack City Camera
Two-tone Ivoire / Noir Etoilé
Lichtmetalen wielen 17 D N
Ja dat zou ook nog kunnen? laat ons maar blijven grappen? straks als hij voor de deur staat? ga ik lachen met dat nieuwe speeltje
Captur TCe 120 EDC Dynamique
Motor:TCe 120 EDC Brandstof:B
Uitrustingsniveau Automatis versnellingsbak Besteld op 17/05/2013
Pack Style
wielen in kleur Diamantee Noir
Privacy glass
Pack City Camera
Two-tone Ivoire / Noir Etoilé
Lichtmetalen wielen 17 D N
Met belangstelling de berichten op dit forum gelezen de afgelopen week.
Op 18 juli had ik bericht ontvangen dat mijn Captur geproduceerd was. Sinds dien bleef het stil op My Renault.
Vanmorgen een email gestuurd aan mijn Renault dealer.
Mijn Captur staat nu bij het Controle Centrum in Zeebrugge. De verwachting is dat de auto morgen gelost gaat worden.
Nog geen afleveringsdatum bekent. Bij bestelling op 10 mei werd rond week 35 aangegeven.
Pacifique Ivoire. Ik heb mijn Captur op 18 mei besteld. Op 18 juli was hij geproduceerd. Myrenault zegt dat hij op transport staat te wachten. Dealer verwacht hem in week 33. Echter nog niets gehoord van de dealer.
Renault Captur, TCe 140 EDC GPF, Mild Hybrid, Intens, Rouge Flamme/Noir Etoile, Pack Easy Link navigatie +, parkeersensoren voor en achter, achteruitrijcamera, instaplijsten, trekhaak en reservewiel.
Ben net bij de dealer langs geweest,om te vragen waar de captur was.Maar hij was binnen(vandaag) gekomen zo als de dealer had voorspeld,maar bij mij renaul sta die al 3 weken te wachten op transport naar nederland.(dus daar hoef je ook niet aan vast te houden).De captur enerrgy tce 90 stop en start Dynamique two-tone blue pacifique noir etoile besteld op 23-05-2013,gemaakt volgens de briefje die op de auto zat rond de 17-07-2013,afgeleverd bij de dealer 14-08-2013,de afspraak om de captur afleveren moet nog ik nog maken maar dat zal rond de 21/22/23-08 2013 zijn.Dus bij elkaar dus 13 weken geduurd.nou nog de aflevering af wachten of alles wat ik afgesprokken heb er op zit,en dan kan ik gaan rijden en spellen met de r-link.
Heb ik al (veel) vaker gezegd.
Neem My Renault vóór de aflevering niet serieus.
Dan leef je langer.
De dealer is je steun en toeverlaat (of zou dat moeten zijn...)
Wat mij opvalt als je het filmpje er zijn er genoeg bekijkt, ik heb geen Two-tone Ivoire / Noir Etoilé, gezien
hoe kan dat?
Captur TCe 120 EDC Dynamique
Motor:TCe 120 EDC Brandstof:B
Uitrustingsniveau Automatis versnellingsbak Besteld op 17/05/2013
Pack Style
wielen in kleur Diamantee Noir
Privacy glass
Pack City Camera
Two-tone Ivoire / Noir Etoilé
Lichtmetalen wielen 17 D N
Als de Captur geleverd is, maar in Myrenault staat hij nog op status nog op transport, kun je dan wel met RLink aan de slag?
Op de site staat nog geen RLink link nl.
@powerboot, idd geen enkele ivoire/noire.... Vreemd
Renault Scenic 2017 TCe 115, Carrosserie Rouge Carmin en dak Noire Etoile, R-Link2, Packs Easy Park Assist, Technology, Vision Comfort.Besteld 28-12-2016, levering 30-06-2017
@JanssenB: Je kunt met R-Link aan de slag als je dealer het systeem geactiveerd heeft. Dat is onderdeel van de aflevering.
Wil je updaten of upgraden dan moet je auto (volledig) in MyRenault staan en klik je bij deze auto op R-Link.
En dan maar hopen dat het goed gaat...
PS; er is een apart R-Link draadje aangemaakt voor dit soort vragen!
@ powerboot: dat dacht ik ook over mijn uitvoering (monotone beige cendre).
Waarschijnlijk waren de echt mooie kleuren reeds uitgeleverd en staan daar nog slecht de muurbloempjes!
"@huite,
idd. Dat RLink draadje heb ik gezien en daar heb je het prima uitgelegd.
Was het ff vergeten."
Er is in een ander Clio forum, (waartoe ook een apart subforum over de Captur behoort, maar dit forum is veel rijker aan info) ook een subforum mbt R-Link en MediaNav. Omdat ook Clio berijders daarop informatie geven kan het handig zijn om dit ook in de gaten te houden. Er is bijvoorbeeld daar een topic gestart mbt het al dan niet gratis kunnen updaten van de R-Link TomTom kaarten gedurende 60 dagen (90 dagen voor onze Belgische vrienden ). Er staat soms aanvullende info op dit forum, maar nauwelijks iets over de Captur Daar is echt heel weinig over te melden, omdat praktisch niemand hem nog heeft.
Hier voor de liefhebbers een link naar dat R-Link/MediaNav subforum (bij de topic "tomtom" staat de discussie over de updates): http://www.clioclub.nl/viewforum.php?f=229
Ik ben benieuwd naar de foto van de brommert!@Gris Cassiopee
Captur Dynamique, TCe90, Two tone Bleu Pacifique/ Noir Etoilé.
Pack Style; Lichtmetalen wielen 17" Diamantee Noire
Pack city camera
en nog meer toeters en bellen
Orderdatum 23 juli 2013, ophaaldatum 15 november!!
Captur Dynamique, TCe90, Two tone Bleu Pacifique/ Noir Etoilé.
Pack Style; Lichtmetalen wielen 17" Diamantee Noire
Pack city camera
en nog meer toeters en bellen
Orderdatum 23 juli 2013, ophaaldatum 15 november!!
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Zijn er mensen die succesvol een BIC module hebben geretrofit op een 2015 captur?
Heb goedkoop een BIC aangeschaft en zag bij onze duitse buren dat het voor Dacia (bijna hetzelfde toch?) enkel 6 kabels aansluiten is op de OBD2-poort.
Hallo!
Ik heb een Captur II met Easy Link 283C38773R. Dat is dus branch1 . Kan ik updaten naar branch2 , bijvoorbeeld 283C33813R?
Voor een hint, alvast bedankt.
JayTee
In de auto zitten nu NGK SILZKFR8E7S bougies. Maar als ik kijk op winparts.nl dan zouden deze bougies niet geschikt zijn?
Kan ik deze aanhouden als ik er nieuwe in zet of de NGK ILKAR7J7G aanhouden welke door winparts geadviseerd wordt?
En, past dit...