Ik ben Hans en sinds vandaag de bezitter van een '99 Megane Scenic 1.6e. Mijn hobby is oldtimers en met name luchtgekoelde Volkswagens. Ik heb de Scenic gekocht als 'winterauto', maar hij blijkt bij nadere inspectie nog zo knap te zijn dat mijn handen beginnen te jeuken om wat noodzakelijk en/of preventief onderhoud te doen. Ik wil OF de auto na de winter zelf houden OF iemand gelukkig maken met een technisch knappe Scenic.
Nu las ik hier en daar wat (oude) links naar werkplaatshandboeken voorbij komen. Heeft iemand deze toevallig nog ergens op zijn harde schijf staan? Een Kever motor kan ik tot de laatste bout lezen en schrijven, maar van Renault heb ik nul kaas gegeten. Een nieuw handboek is wat duur in vergelijking tot wat ik voor de auto heb betaald, dus een linkje of mailtje wordt gewaardeerd.
Bedankt!
Er zijn op dit moment registratieproblemen bekend, na verzenden van de gegevens is de pagina soms erg traag met verversen.
Ons technisch team probeert dit zo spoedig mogelijk te verhelpen.
Neem contact met ons op via het contact formulier zodat wij uw account handmatig kunnen activeren als u geen mail met activatielink ontvangen heeft.
Indien u foutmeldingen heeft gezien, zou het ons zeer helpen deze te vermelden.
Voorstellen en handboek gevraagd Scenic I
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Log in
-
- Vergelijkbare Onderwerpen
- Reacties
- Weergaves
- Laatste bericht
-
- 0 Reacties
- 517 Weergaves
-
Laatste bericht door PaultjeeeV
-
- 7 Reacties
- 958 Weergaves
-
Laatste bericht door KDL
-
- 4 Reacties
- 253 Weergaves
-
Laatste bericht door Vett2675
