Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Overweeg om ons te ondersteunen door uw ad-blocker uit te schakelen op onze website.
@captur orange
Ik gebruik zelf de usb aansluiting erg veel en heb hier geen uitval van gelukkig.
Wel heb ik vaak als ik gebeld wordt in de auto dat het de eerste keer goed gaat maar daarna geen nieuwe inkomende gespreken meer via het systeem kan aannemen.
Verder heb ik zelf geen enkele app. meer erbij gezet omdat ik bang ben juist weer uitval te krijgen.
Eigenlijk is dat al te gek voor woorden.
Net nog even een belletje ontvangen van de dealer.
Contract data van het Discovery pakketje is gereset.
Ik ga nu dus pas beginnen met ontdekken.
Niet meer als normaal, maar toch netjes.
Twingo I (1995), Clio III (1998), Megane Classic (2001), Megane Grand Tour (2004), Megane Grand Tour Dynamique Business 2007, Megane Estate Dynamique (07-2009), Captur Dynamique Tce 90 (12-09-2013)
De dag nadat wij onze auto bij de dealer hadden opgehaald zag ik in MyRenault een R-Link button. Ik heb toen de SD-kaart via mijn laptop geupate. Het is wel een wazig gedoe met dat R-Link, @capture orange gebruikt de USB en aux ook niet maar heeft wel problemen. Hopelijk gaan er ze snel wat doen. Ik heb trouwens wel al een paar keer een knipperend beeld gehad van mijn parkeer camera, is dit ook een R-Link iets?
Sinds 8-9-2018 een nieuwe Captur opvolger van de oude Captur
Intens TCe 90
Two-tone Ocean Blue/Noir Etolié RQQ+GNE
Easy Life Pack
Reservewiel
Heb ik ook last van, als de eerste versnelling gekozen wordt gaat hij soms een 30 seconden knipperen. Krijg je er allemaal gratis bij van Renault hoe lang dit pakket aktief blijft is nog niet bekend :lol:Het erger pakket is geheel gratis.
@ejt64:
even met de dealer bellen, ik heb een maand na mijn besteldatum nog mijn bestelling kunnen aanpassen.
Hoe dichter je bij de productiedatum komt, hoe minder je aan kunt passen.
Succes.
Rlink bestaat al een jaar, en wordt geleverd in de Clio, Captur, Zoe en nu ook in de Megane en andere volgen ook, als je dat afzet tegen de leden op dit forum is dat natuurlijk maar een klein deel van de echte gebruikers. Al zal niet iedereen Rlink nemen. Natuurlijk zijn er nog meer forums.
Dat de kaart niet uptodate is bekend, het vermoeden is ook Renault het tijdelijk blokkeert totdat ze de problemen die er zijn, zijn opgelost.
Renault Captur Dynamic Tce90, Ivoire en dak Noire Etoile, pack City Camera, Wielen Diamantee Noir, besteld op 3-8-2013, productie order datum 6-8-2013.
@Lugtenburg:
ik heb al met de dealer gebeld, die verwacht dat het wel goed komt. Daar heb ik mijn twijfels over, als ik lees wat hier allemaal aan problemen wordt gemeld en ik na al die maanden nog geen enkele oplossing heb zien langskomen.
Als ik de bestelling zou kunnen aanpassen, de R-link eruit, dan krijg je toch de Medianav? Dan mis ik volgens mij de achteruitrijcamera en nog wat automatische dingen. Die camera vind ik juist wel belangrijk.
Weet het even niet meer.
Wat heb jij in je bestelling nog aangepast? Ging dat ook over R-link?
Captur II - TCe 155 EDC Initiale Paris - Noir Amethyste/Gris Highland
besteld 21-12-19 / geleverd 17-07-20 Renault Captur TCe 120 EDC Dynamique
besteld 08-01-14 / geproduceerd 30-01-14 / in NL 22-02-14 / bij de dealer 27-02-14 / aflevering 07-03-14
Renault Captur Dynamic Tce90, Ivoire en dak Noire Etoile, pack City Camera, Wielen Diamantee Noir, besteld op 3-8-2013, productie order datum 6-8-2013.
Uit Frankrijk komt het bericht dat mensen met een R-link systeem terug naar de garage moeten( recall) voor herprogrammering van het systeem. Zou dit de beloofde update zijn?
C'est fait. Renault m'a indiqué qu'il y a actuellement une procédure de rappel sur de nombreux, mais pas tous les R-Links. Ils ont procédé à une reprogrammation du système qui était susceptible de lâcher.
Mon R-Link fonctionnait sans trop de bugs. J'espère que cela va continuer.
@Jeffrey71 De franstalige mededeling heeft het over een (beperkt?) aantal systemen die verdacht worden van niet goed functioneren (letterlijk staat er: "in de steek laten"). Kan natuurlijk zijn dat het om een eerste groep gaat, die misschien de meeste problemen heeft (??). Of dat er eerst ervaring opgedaan gaat worden met deze groep voordat men verder gaat.
Lijkt er vooralsnog op dat ze niet alle R-links gaan terugroepen.
Klopt er staat dat ze een bepaalde groep terug roepen. Ik weet niet of dit alleen klanten zijn die een klacht hebben gemeld of dat ze naar een bepaalde configuratie kijken van het r-link systeem.
Voorbeeldje, Als een bepaald onderdeel voor productie van een apparaat niet meer leverbaar is wordt vaak een alternatief ingezet. De ipad bijvoorbeeld heeft een tijdje levering probleem gehad met schermen van Samsung. Apple heeft toen besloten om een alternatief in te zetten van LG. Later is gebleken dat de schermen van LG lichte inbrand verschijnselen vertoonden en andere ipads met Samsung schermen hadden hier geen last van.
Als bij de R-link productie een soort gelijk leverprobleem heeft gespeeld krijg je een verschil in hardware configuratie. Denk bijvoorbeeld aan een alternatieve Wireless 2G Module of een ander leverancier van eproms.
Dit verschil in hardware configuratie kan grote gevolgen hebben als in de software als hier geen rekening mee wordt gehouden. Die zou een verklaring kunnen zijn waarom de 1 wel problemen heeft met de R-link en de andere niet. Het is maar een veronderstelling.
ja idd , had al en keer aangegeven bij de dealer dat ik het zo vreemd vond dat een aantal die de captur vroeg hadden geen problemen hadden en vanaf aug sept dat daar zo beetje de melding binnen kwamen, toen ik van de week een gesprek had met mijn verkoper gaf hij ook aan dat niet alleen de captur er problemen mee had ook ander auto's gaven problemen. zo ook de clio de megaen . we gaan het zien
@Jeffrey71 en @captur orange Dit is inderdaad altijd al heel opvallend geweest. Renault is mogelijk (lees: heel waarschijnlijk) "overvallen" geweest door de grote hoeveelheid bestellingen en heeft dus een extra supplier ingeschakeld óf de supplier van R-links is onderdelen gaan betrekken via een aanvullend productie kanaal. Het is zeker opmerkelijk dat vanaf een bepaalde leveringsperiode het aantal klachten (zoals de befaamde 10 graden bug) sterk toe is genomen. Best mogelijk dat juist de auto's met deze systemen eerst (of als enige?) worden teruggeroepen.
We gaan het "zien".
Ben nu al een week bezig om mijn live services te laten activeren mijn dealer zegt dat ik een activatie code via RN per email krijg toegestuurd.
RN zegt dat de Dealer dit moet doen doormiddel van een toets in Rlink, alleen die toets is er niet en alle live services zijn grijs en dus niet te benaderen.
Dus tot heden werkt het niet en ik weet niet hoe verder.
Iemand hier ervaring mee??
De dealer had dit vóór de aflevering al in orde gemaakt moeten hebben!!!
Dus gewoon even naar de dealer toe en zeggen: maak het maar even in orde,ik heb ook een vermogen aan afleveringskosten betaald!!!
dat doet live service van tomtom , soms geeft hij het ook aan als ze er niet staan maar dan is het een plek waar ze veel staan, ook coyote doet dit deze geeft ook op de meter aan waar ze staan .
vraag:
Is het nodig om een back-up SD kaartje te maken? want stel je kaartje gaat stuk of raak weg .
Kun je dan een leeg SD kaartje weer in je toolbox activeren?
Scenic TCe 140 Bose, Two tone Blanc Nacre / Noir, Easy Life Pack, Lane Keep Assist, Pack Cruising
Kadjar Tce 130 EDC Bose Blanc Nacre
Captur Tce120 Ivoor wit met zwart dak EDC
Captur Tce 120 ivoor wit EDC
Scenic 3 TCe 130 Eclips Griis
Grand Modus 1.2 zwart
Scenic 1 zwart metalic LPG Dynamic 1.6
Ik heb dat geprobeerd, Brakb, maar het is mij niet gelukt het = beveiligt, vind dit een slechte zaak, zoals je al zij als hij stuk gaat wat kan? dan heb je niks meer, weet genoeg van de computer en tomtom kraken maar dit is me nog niet gelukt, wieowie wel.
Groeten Rob
Captur TCe 120 EDC Dynamique
Motor:TCe 120 EDC Brandstof:B
Uitrustingsniveau Automatis versnellingsbak Besteld op 17/05/2013
Pack Style
wielen in kleur Diamantee Noir
Privacy glass
Pack City Camera
Two-tone Ivoire / Noir Etoilé
Lichtmetalen wielen 17 D N
Wat ik weet is dat de Toolbox standaard staat ingesteld op het maken van een back-up bij het bijwerken van je SD-Kaartje.
Geen idee hoe je die back-up kunt terugzetten, maar dat zal vast en zeker niet werken op een willekeurig SD kaartje.
Dat klopt helemaal,Huite, grote vriend , er staat een backup , op de PC maar er iets mee doen ? wil niet lukken, had al een extra kaartje gekocht, maar kan er niks mee
Garoetjes Rob
Captur TCe 120 EDC Dynamique
Motor:TCe 120 EDC Brandstof:B
Uitrustingsniveau Automatis versnellingsbak Besteld op 17/05/2013
Pack Style
wielen in kleur Diamantee Noir
Privacy glass
Pack City Camera
Two-tone Ivoire / Noir Etoilé
Lichtmetalen wielen 17 D N
Het systeem is Rob proof zo te zeggen...
Mogelijk dat je e.e.a. met de Toolbox kunt terugzetten op een kaartje dat je bij Renault krijgt (in geval van garantie) of moet kopen (in alle andere gevallen).
Ergens in het ZOE deel van dit forum staat een handleiding hoe je de inhoud van het kaartje kunt aanpassen en terugzetten.
Daartoe heb je minimaal Linux(kennis) en een mount proggie nodig.
Als ik nou niks beters te doen had zou ik het misschien proberen.
Heb momenteel echter andere dingen aan m'n fiets hangen!
Renault Captur Dynamic Tce90, Ivoire en dak Noire Etoile, pack City Camera, Wielen Diamantee Noir, besteld op 3-8-2013, productie order datum 6-8-2013.
Men heeft de inhoud van de SD-kaart onzichtbaar gemaakt, zodat er niet (per ongeluk) mee geknoeid kan worden, zodat men de inhoud kwijt is, wat bij de oudere navigatiesystemen van Renault wel eens gebeurde met alle gevolgen van dien. Daarom is er in de R-Link toolbox een backupvoorziening ingebouwd (die wel aan moet staan natuurlijk) voor het geval er een keer iets met de kaart gebeurt.
Hallo Lugtenburg, dat is wel mooi die backup, maar weet jij dan ook hoe je dat op een andere SD kaart zet, want mij wil dat niet lukken?
groetjes Rob
Captur TCe 120 EDC Dynamique
Motor:TCe 120 EDC Brandstof:B
Uitrustingsniveau Automatis versnellingsbak Besteld op 17/05/2013
Pack Style
wielen in kleur Diamantee Noir
Privacy glass
Pack City Camera
Two-tone Ivoire / Noir Etoilé
Lichtmetalen wielen 17 D N
Nou ik heb het geprobeerd met disk image, maar zegt dan niet genoeg ruimte op sd kaart die wel 8 gb =
Captur TCe 120 EDC Dynamique
Motor:TCe 120 EDC Brandstof:B
Uitrustingsniveau Automatis versnellingsbak Besteld op 17/05/2013
Pack Style
wielen in kleur Diamantee Noir
Privacy glass
Pack City Camera
Two-tone Ivoire / Noir Etoilé
Lichtmetalen wielen 17 D N
nou ik hoef niet meer te updaten want mijn sd kaart wordt niet meer gevonden.
Niets mee gedaan alleen een update geprobeerd op te halen op de pc, maar krijg de melding in de R-Link: geen SD kaart om te verwijderen en de pc ziet de kaart ook niet.
Heb de melding in Tom Tom : geen kaarten gevonden.
Renault nederland gebeld en ik word tussen 5 en 10 werkdagen terug gebeld.
**&*&*%$ R-LINK
Gebruik mijn eigen tom tom wel
Scenic TCe 140 Bose, Two tone Blanc Nacre / Noir, Easy Life Pack, Lane Keep Assist, Pack Cruising
Kadjar Tce 130 EDC Bose Blanc Nacre
Captur Tce120 Ivoor wit met zwart dak EDC
Captur Tce 120 ivoor wit EDC
Scenic 3 TCe 130 Eclips Griis
Grand Modus 1.2 zwart
Scenic 1 zwart metalic LPG Dynamic 1.6
Voor wat betreft de se kaart dat klopt heb ik ook gehad .
Ik had nog een 32 GB kaart liggen heb daar de kopie opgezet en dat werkte ,dus moet met een 16GBA kaart ook lukken.
Of met een 8 GB kaart die een 100 mb groter is.
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Middag
Even een vraagje heb Senice 4 navigatie geupdate bij de garage onder nr 9.12.138.703531 alleen ik zie in mijn systeem dat er kaarten van 2018 in staan tevens bj auto .
Waar kan ik controleren dat er een nieuwe update is geweest
Hoor graag...
Ik heb sinds vorige week een Captur uit 2013. MIjn R-link geeft aan dat er geen netwerkverbinding is. Ik vermoed dat het abonnement verlopen is. Hij geeft ook een melding dat update mislukt is.
In de R-link store krijg ik geen optie hiervoor. Ik...
Is het mogelijk om de r link 2 te updaten van versie 9.0.33.436 naar 9.0.37? Ik heb volgens mij de nieuwe bootloader al: 5624. Ik kan alleen nergens het update bestand vinden...Heb me rot gezocht. Via de toolbox krijg ik niks...
Ik heb sinds kort na bijna een jaar en 55 000 km rijden ineens een paar issues met het OpenR-link systeem:
Op de kaarten op het hoofdscherm verdwijnt de verkeersinformatie van de kaart. Na enige (onregelmatige) tijd komt deze weer om even later...
Mijn R-link valt regelmatig uit; systeem is ‘dood’. Niets werkt meer.
Krijg het alleen weer aan de praat door de accu een paar minuten te ontkoppelen. Na koppelen werkt het systeem weer. Ra, ra?
Kent iemand dit probleem en is er een oplossing?...