Er zijn op dit moment registratieproblemen bekend, na verzenden van de gegevens is de pagina soms erg traag met verversen.
Ons technisch team probeert dit zo spoedig mogelijk te verhelpen.
Neem contact met ons op via het contact formulier zodat wij uw account handmatig kunnen activeren als u geen mail met activatielink ontvangen heeft.
Indien u foutmeldingen heeft gezien, zou het ons zeer helpen deze te vermelden.
Er is 1 resultaat gevonden
Terug naar “h 7 vervangen vooor led”
- 10 jun 2020 22:25
- Forum: Elektronica Scenic II
- Onderwerp: h 7 vervangen vooor led
- Reacties: 2
- Weergaves: 877
Re: h 7 vervangen vooor led
Europees kan dat nog wel eens een probleem worden... zo mocht je ook xenon monteren maar bekeuren Oostenrijk en Duitsland als men je staande houd en men constateert dat de koplamp daar niet geschikt voor is. Staat vermeld voor welk type lamp deze geschikt is. Voor duitsers vervalt dan zelfs de betrieberlaubis en is het auto staan laten. Laatst op een duits autoprogramma gezien. Gaf overigens wel een bak licht dat Led, maar minder voor tegenliggers.