⚠️ Let op: registratieproblemen ⚠️


Er zijn op dit moment registratieproblemen bekend, na verzenden van de gegevens is de pagina soms erg traag met verversen.

Neem contact met ons op via het contact formulier zodat wij uw account handmatig kunnen activeren als u geen mail met activatielink ontvangen heeft.
Indien u foutmeldingen heeft gezien, zou het ons zeer helpen deze te vermelden.

Er zijn 2 resultaten gevonden

door Hans C
19 jun 2018 23:30
Forum: Carrosserie en interieur Scenic III
Onderwerp: parkeersensoren Grand Scenic III
Reacties: 4
Weergaves: 2037

Re: parkeersensoren Grand Scenic III

Andere dealer raadplegen en mongool uitsluiten..........
door Hans C
19 feb 2018 19:46
Forum: Carrosserie en interieur Scenic III
Onderwerp: parkeersensoren Grand Scenic III
Reacties: 4
Weergaves: 2037

Re: parkeersensoren Grand Scenic III

Ik wens je veel geluk met de plaatsing :fp: vooraan, ik heb ooit in mijn SAAB 9-5 Estate voor en achter, Vooral vooraan veel miserie gehad. 3 dagen gezocht om een doorgang naar binnen te vinden.
Zelf heb ik al in meerdere wagens sensors ingebouwd, Bij de laatste 2, de SAAB en een C-max kon je aan de binnenkant zien waar de sensors moeten komen.
Ik vrees dat je vooraan een andere grille zal moeten kopen, maar niets dat je tegenhoud om een stukje plastiek met de de nodige 2K lijm te bevestigen. Misschien is het ook maar een stukje die je er op klikt, ik zou zeggen, ga eens even langs bij je dealer, dan heb je uitsluitsel over deze vragen en weet je gelijk de prijs.
Wel zal je in het interieur een knop nodig om ze in/uit te schakelen vooraan. Anders sta je voor de rode lichten met een piep kakofonie.