⚠️ Let op: registratieproblemen ⚠️


Er zijn op dit moment registratieproblemen bekend, na verzenden van de gegevens is de pagina soms erg traag met verversen.
Ons technisch team probeert dit zo spoedig mogelijk te verhelpen.

Neem contact met ons op via het contact formulier zodat wij uw account handmatig kunnen activeren als u geen mail met activatielink ontvangen heeft.
Indien u foutmeldingen heeft gezien, zou het ons zeer helpen deze te vermelden.

Er zijn 2 resultaten gevonden

door steven.noulet
25 jul 2013 20:21
Forum: Elektronica Espace III
Onderwerp: Problemen met sensor bestuurdersdeur Espace
Reacties: 8
Weergaves: 6817

Re: Problemen met sensor bestuurdersdeur Espace

Update: Heb de deur kunnen ontmantelen zonder al te veel brokken te maken... enkel een paar plastiek pinnetjes naar de knoppen... broos plastiek... maar goed...

ik heb de 4 pins connector van het slot verwijderd aan de binnenkant van de deur en de boordcomputer ziet geen error meer!!!

MAAR het probleem is nu dat de deur niet meer mee sluit met de centrale vergrendeling natuurlijk... Alle andere deuren sluiten perfect! De bestuurdersdeur moet ik nu dus met sleuteltje sluiten... Maar daarmee kan ik leven!

Toen alles terug ineen zat realiseerde ik dat ik mogelijks gewoon één of twee van die 4 kabeltjes moest doorknippen, want de motor werkt nog! Het was enkel de sensor die niet OK is, waardoor het sluiten niet lukte!!!

Weet iemand welke kabels voor de sensor zijn en welke voor de aansturing van de motor?
(ze zijn als A - B - C en D gelabeled)

Ik kan ze wel gaan uitmeten, maar ik weet liever meteen wat te doen alvoor die deur opnieuw te 'strippen'...

Alvast bedankt voor een reactie/oplossing!
door steven.noulet
25 jul 2013 12:43
Forum: Elektronica Espace III
Onderwerp: Problemen met sensor bestuurdersdeur Espace
Reacties: 8
Weergaves: 6817

Problemen met sensor bestuurdersdeur Espace

Beste allen,

sinds 2 dagen geeft mijn boordcomputer constant aan dat mijn bestuurdersdeur niet dicht is, terwijl deze wel dicht is (rode deur is te zien op dashbord). Ik neem aan een defecte sensor of een slecht contact of een kabeltje die gesmolten is (door de toch wel hoge temp van de laatste dagen hier in Belgie???)

Ik wil eerst zelf deze zaken checken ipv mogelijks onnodige kosten te maken voor (hopelijk) iets simpel.

Belangrijk: doordat de boordcomputer de deur als open ziet, kan ik de volledige wagen NIET afsluiten en blijven de lichten aan de voeten branden... de andere lichten in de wagen heb ik inmiddels wel uitgezet natuurlijk.

MAAR...

hoe ontmantel ik die linker voordeur bestuurderszijde, zonder 'brokken' te maken?
Hoe kom ik makkelijk bij deze electronica?

YouTube gaf me tot zo ver ook geen oplossing...

HELP!!

DRINGEND....

groeten & dank,
Steven