Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Schakel uw ad-blocker uit om onze website te blijven gebruiken.
vorige week heb ik mijn Laguna leeggestart door de vorst. Ik dacht hem vanavond te starten met startkabels, maar dat ging niet. De lampjes op het dashboard knipperen tijdens het indrukken van de startknop en je hoort ook tikketikketik(weet niet hoe ik het anders uit moet leggen ) Ook gebeurde het een keer dat toen ik de startknop losliet, hij gewoon doorging met proberen te starten. de startmotor draait wel. iemand een tip of een idee wat ik zou kunnen proberen of doen alvorens ik hem naar een monteur breng. Ik heb er zelf maar weinig verstand van
Zorg eerst eens voor een goede volle accu , van daaruit verder kijken.
Het kan zijn dat door deze lege accu en toch het proberen te starten de electronika de weg kwijt is.
Je hebt zondermeer een probleem natuurlijk , want de accu leeg starten omdat de auto niet aan slaat is dus een storing.
Om wat voor laguna gaat het , bj. type enz.
Als tijdens het starten de spanning onder de ca. 9 volt daalt zal de motor niet aanslaan omdat de ECU dan niet werkt.
Dus zoals Kalaido 1 al stelt plaats eerst een goede batterij, of als de batterij nog goed is laad deze dan helemaal op.
heb een nieuwe accu geplaatst en het probleem lijkt tot nog toe verholpen.
Wel zat er lichtblauwe drab aan de kabel die aan de accu verbonden is die vanaf de zekeringkast komt. Maar we wachten af. In ieder geval bedankt.
Die drab kan je goed verwijderen met een lauw sopje met Soda, dat neutraliseert de zuren die die drab veroorzaken. Smeer ddarna de niet geisoleerde metaaldelen in met zuurvrije Vaseline.
mvg WillemS
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Beste lezer,
Deze prachtige auto - die ik dit jaar kocht - heeft een euvel wat niet nodig lijkt.
Als hij eenmaal honderd meter verder is rijdt hij super, maar....
wat kan ik doen, vervangen, afstellen om normaal smoothly weg te rijden direct na het...
Onze auto, Renault Clio sport 2.0 16V uit 2001, start niet.
Hij maakt geen enkel geluid en de Renault dealer komt er met de laptop niet in om te kijken waar de fout code zit.
De eerste keer toen hij niet startte, hebben we hem een 20...
Ik hoop dat iemand mij kan helpen met mijn issue.
Ik heb een Kadjar uit 2017. Nu geeft hij regelmatig een start/stopmelding waarbij mijn automatische handrem niet meer losgaat bij het wegrijden.
Herkent iemand dit probleem? Of beter, weet iemand een...
Hoi allemaal.
Ik heb weer zoiets raars...
Ik rijd met mijn bus naar de klant. Niets aan de hand. Ik parkeer. Een paar uur later kom ik terug, en de bus start niet meer.
(Renault Kangoo 1.5 diesel bestel 2015)
Mijn Kangoo loopt heel even op 3 cilinders bij koude start...
Duurt even een paar seconden en loopt dan weer goed.
Krijgt op tijd zijn beurten, van de week net een kleine beurt gehad, olie en olie filter.
Ben...
In mijn onderzoek naar de werking van het Start/Stop systeem ( kwam het volgende langs.
Ik heb al vaker, en ook in andere context, gelezen dat de turbo, als de motor uitgezet wordt en dan zeker na een krachtsinspanning waarbij de turbo nog hoge...