Stotteren.

Voor technische onderwerpen die niet in één van bovenstaande categorieën te vangen zijn.
Forumregels
- Vermeld het type Renault in de titel, liefst tussen [ haken ] aan het begin van de titel
- Geef zoveel mogelijk informatie over het betreffende model en jaartal, zodat er niet naar gevraagd hoeft te worden.
Plaats reactie
Gebruikersavatar

Topic author
renaultcabrio
repeating visitor
repeating visitor
Posts in topic: 1
Berichten: 5
Lid geworden op: 22 jan 2008
Laatste bezoek: 01 jan 1970 01:00

Stotteren.

Bericht door renaultcabrio »

Goedendag medeforumgebruikers. Ik heb een Renault Megane cabrio 1.6i-16V. Deze auto rijd perfect op benzine en op Lpg als de motor goed warm is. Echter als de auto net van benzine naar Lpg overspringt (motor nog koud) stottert deze heel erg op Lpg. Op benzine niet. Het is ook niet zo dat hij te snel op Lpg schakelt,want daar zit best wel een lange tijd tussen. Als de motor weer een beetje op temperatuur is dan loopt hij weer perfect. Heeft iemand misschien een idee wat het zou kunnen zijn ? Vind het nogal een vervelend probleem. Schakel nu zelf altijd op benzine totdat hij warm is,maar vergeet dan weer terug te schakelen naar Lpg. Dan word het een duur grapje. Graag een reactie. Vr.Gr.Henk. P.S. Weet iemand wanneer de distributiesnaar vervangen moet worden ?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links


Gebruikersavatar

Renier
Global Moderator
Global Moderator
Posts in topic: 1
Berichten: 3916
Lid geworden op: 23 feb 2007
Laatste bezoek: 26 feb 2025 20:06
Actief als: particulier
Locatie: Groningen

Bericht door Renier »

Bij mijn Clio II (1.6 16V met Vialle LPi installatie) had ik exact hetzelfde probleem, moest op een gegeven moment ook steeds starten op benzine en dan handmatig overschakelen op gas om afslaan te voorkomen. Werd er ook helemaal gek van, zeker omdat de auto verder prima beviel :(

De monteur heeft toen 1 of andere kabel extra aangesloten tussen 2 onderdelen/stekkers in de motor waardoor het voorgoed was opgelost. IIk weer blij :D

Technisch weet ik het ook niet precies wat ze hebben gedaan en auto is helaas paar jaar geleden verkocht dus kan ook geen foto maken.

Dealer was Renault De Groot in Haren, misschien kan je ze bellen voor advies.

Laat verder je gaskleppenhuis eens controleren. Kan vies zijn wat de problemen kan veroorzaken. Start hij ook stuk beter.
Nu: Talisman Estate TCe 200 Initiale Paris 2017 | Twingo I 1.2 16V Paris 2006
Ex: Laguna III Ph2 Estate 2.0T GT 2011 | Laguna II Ph2 Grand Tour 2.0 16V Dynamique 2005 | Twingo I 1.2 8V Helios 1999 | Megane II 2.0 16V Dynamique 2003 | Clio II Ph2 1.6 16V Dynamique 2003 | Twingo I 1.2 8V Air 2000

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links


Plaats reactie

Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie

Je moet lid zijn om een ​​reactie te kunnen plaatsen

Maak een account aan

Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut

Registreer

Log in

  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht