Hallo,
ik heb een Laguna II, 1.6 16V uit 2004. De laatste tijd lijkt de stuurbekrachtiging niet helemaal optimaal meer te werken. Heb het gevoel dat ie niet altijd goed werkt en daardoor ineens zwaarder stuurt af en toe. Nu lijkt de vloeistof gewoon netjes op niveau, dus lekkage lijkt me uitgesloten. Ik las ergens een topic dat doorspoelen van de leidingen en verversen van de vloeistof mogelijk uitkomst kan bieden, maar er stond nergens vermeld bij welk type auto dit was. Kan dit bij mij ook de oplossing zijn of zijn er mensen die menen te weten wat er aan de hand kan zijn en wat zijn de kosten die daaraan verbonden zijn?
Alvast bedankt voor de reacties.
groeten,
Stan
Stuurbekrachtiging
-
Topic author - 2-hit-miracle
- Posts in topic: 1
- Berichten: 2
- Lid geworden op: 19 jan 2009
- Laatste bezoek: 01 jan 1970 01:00
-
- Gouden Bahco
- Posts in topic: 1
- Berichten: 16698
- Lid geworden op: 24 apr 2008
- Laatste bezoek: 24 mei 2025 10:01
- Actief als: particulier
- Locatie: Someren
Ik denk dat je stuurpomp versleten is, echter dit is een gok. Komt vaker voor dat deze stuk raken. Dure grap! Meen rond de 500e.
Als er al gespoeld moet worden is de schade al geschied, maar je zou het systeem even kunnen legen en met nieuwe vloeistof spoelen.
Als er al gespoeld moet worden is de schade al geschied, maar je zou het systeem even kunnen legen en met nieuwe vloeistof spoelen.
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
-
- Lid
- Posts in topic: 1
- Berichten: 67
- Lid geworden op: 17 dec 2008
- Laatste bezoek: 09 jan 2018 21:56
stuurbekrachtiging
Hallo las over je topic "stuurbekrachtiging"van je laguna,heb zelf ook zoiets aan de hand gehad,bij mij was hij iets lek ,maar ook soms zwaar sturen(na olie bijvullen) en raar sturen vooral bij rotondes,heb toen bij een motoren en versn bak revisiebedrijf in DRUNEN(N Brabant ) een goede 2 hands gehaald(v e veel jongere laguna voor meen ik
75 of 85 eu ,zelf aangezet en hoppa weer helemaal perfect sturen en rijden!!!
succes en grtn VB
75 of 85 eu ,zelf aangezet en hoppa weer helemaal perfect sturen en rijden!!!
succes en grtn VB
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Log in
-
- Vergelijkbare Onderwerpen
- Reacties
- Weergaves
- Laatste bericht