Pagina 1 van 1

Paar vragen

Geplaatst: 17 nov 2010 12:37
door ddmenace
Ik ben de trotse bezitter van een Avantime en heb wat vraagjes:

Klopt het dat de voorruitverwarming alleen de bestuurderskant verwarmd?
Uit de twee middelste roosters komt alleen koude lucht Klopt dat?
Hapert bij jullie de Cruise control ook wel eens (knopje meerdere malen gebruiken eer hij het doet)?
Klopt het dat de passagiersstoel steeds helemaal naar achteren moet om hem vast te kunnen zetten?
Kan de navigatie niet gewoon standaard uit?
Af en toe ontvang ik niets met mijn radio. Iemand anders ook dit probleem?

Dat was het wel voor nu ;-)

Re: Paar vragen

Geplaatst: 17 nov 2010 19:17
door renault15.17
Welkom ddmenace.

als antwoord op je vragen:
- nee, de voorruitverwarming (de elektrische) hoort de hele voorruit te verwarmen, maar dat werkt bij mij ook maar aan 1 kant (juist de bijrijderskant)
- Ja, de middelste roosters voeren of buitenlucht, of gekoelde aircolucht aan
- de cruise-control heeft bij mij nog nooit gehaperd, wellicht zijn de contactjes bij jou "vervuild"?
- ik weet niet wat je bedoeld met "helemaal naar achteren", maar aangezien de voorstoelen bij het naar voren klappen van de rugleuning ook over de rails naar voren glijd (het zgn. easy-entry), gaat de stoel daarna ook weer over de rails terug naar achteren.
- de navigatie staat altijd aan, maar als je geen bestemming hebt ingevoerd en je zet het beeldscherm op "stand-by" dan hoor je niks en zie je niks. Alleen moet je dat wel elke keer herhalen na het starten.
- de ontvangst van mijn radio is ook beroerd. Als je de radio zelf de zenders laat zoeken, vindt ie er meestal maar 1 of 2. Maar als je de zenders die je wilt beluisteren inprogrammeerd, dan kun je ze goed beluisteren en houdt hij ze ook goed vast is mijn ervaring.

Suc6 :wink:

Re: Paar vragen

Geplaatst: 17 nov 2010 20:40
door Valkenet
Hoi ddmenace


Leuk dat je ook een Avantime hebt.
Zou ik het kenteken van de Avantime mogen weten.

De voorruit verwarming bestaat ui twee delen, een …login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.