Bouwjaar :2001
Brandstof :Benzine
Hallo, 3 dagen na het vervangen van de remschijven en blokken van elk wiel is bij de APK is geconsteerd dat de rechter achterrem blijft hangen, afgekeurd dus. Hij wordt ook bloedheet. Eerder geen problemen mee gehad. Bij het indraaien en drukken van de cilinder ging dat bij deze wel wat lastiger als links.
Ik heb de remklauw (die met die 2 pinnen en rubbertjes) losgehaald om te kijken of dit het probleem was maar deze veert soepel, nog wat vet erbij gedaan voor de zekerheid.
Kan dit de handrem zijn? hoe en waar stel ik deze af? Hoe soepel moet die haan bij de cilinder waar de kabel aan zit bewegen, heb je daar veel kracht voor nodig?
Of kan dit de cilinder zelf zijn? hij lekt niet. Na een paar keer flink de rem indrukken lijkt het minder te zijn voor even. De handrem gebruik ik even niet.
Alvast bedankt voor jullie hulp

