is renault megane echt zo slecht?

Forumregels
géén Scenic / Megane Scenic !!
Die vind je onder Scenic
Plaats reactie
Gebruikersavatar

Topic author
leekje
4-posting-stubborn
4-posting-stubborn
Berichten: 4
Lid geworden op: 19 okt 2013 17:46
Actief als: particulier

is renault megane echt zo slecht?

Bericht door leekje »

Hai forumleden, ik wil graag wat advies inwinnen.

Ik ben laatst mijn eerste auto gaan kopen. Ik weet niet zoveel van auto's en ben dus een kleine zelfstudie begonnen. Ik kwam een renault megane berliner 1.6 uit 2004 (met zo'n kontje) welke 100.000 km gereden heeft. Zag er piekfijn in orde uit, als nieuw zo ongeveer. Ik heb een proefrit gemaakt en hij reed goed (Alsof je zweeft) behalve dat het stuur niet helemaal in orde was en bewegingsvrijheid had zonder dat de wielen bewegen. Dit zou gemaakt worden en een veelvoorkomend kwaaltje zijn bij auto's van die leeftijd. Hij zou een grote beurt krijgen, nieuwe distributieriem, waterpomp, nieuwe accu?, nieuwe banden, uitgelijnd worden etc. Ik ben akkoord gegaan. De auto had geen onderhoudsboekje maar ik heb naar Renault gebeld, welke mij de garage doorgaven van waar de auto in onderhoud is geweest. Ik heb gebeld en hij bleek regelmatig in onderhoud geweest te zijn door de jaren heen en dus dealer onderhouden, de laatste in april 2012 waar diverse filters, remblokken etc.vervangen waren. Verder was er niks bijzonders zei de garagist. Ik ga de auto dinsdag ophalen, en de volledige koopsom betalen. Ik heb ook 1 jaar garantie gekregen.

Ik lees nu echter heel veel verhalen van ellende op internet over deze renault megane, dat je deze gewoon echt niet moet kopen, en je goed gek bent als je de auto koopt. Ik ben me dus zorgen gaan maken. Ik lees ook mensen die erwel veel plezier van hebben en ik zie auto's te koop staan met 250.000 km op de teller (iets wat ik wel graag wil halen met deze auto). Kan iemand mijn zorgen wegnemen en eventueel tips geven met waar ik op moet letten ? of heb ik echt een kat in de zak gekocht en zal ik alsnog van de koop afzien (en dus 200 euro aanbetaling kwijt zijn?)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Gebruikersavatar

DHL
Gerespecteerd lid
Gerespecteerd lid
Berichten: 3184
Lid geworden op: 30 mar 2009 10:34
Actief als: particulier

Re: is renault megane echt zo slecht?

Bericht door DHL »

Volgens mij hoef je je niet teveel zorgen te maken hoor. Die 1.6 zijn goede motoren. Je mag er enkel niet teveel aan betaald hebben want zo erg veel zijn ze niet waard qua prijs.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Gebruikersavatar

Topic author
leekje
4-posting-stubborn
4-posting-stubborn
Berichten: 4
Lid geworden op: 19 okt 2013 17:46
Actief als: particulier

Re: is renault megane echt zo slecht?

Bericht door leekje »

is 3750 euro te veel ? inclusief bijstand en 1 jaar garantie?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Dit onderwerp heeft nog 7 niet getoonde antwoorden

Je moet ingelogd zijn om de reacties in dit onderwerp te kunnen bekijken.
Inloggen kan met de naam --> gastlezer <-- , wachtwoord --> gast <--.

Dit is om het dataverkeer veroorzaakt door robots te beperken,
zo proberen we het forum gratis te houden.


Registreer Aanmelden
 
Plaats reactie

Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie

Je moet lid zijn om een ​​reactie te kunnen plaatsen

Maak een account aan

Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut

Registreer

Log in

  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Statistieken
    Laatste bericht