Hallo,
Dit is eigenlijk een vraag gericht aan alle bestuurders van een ZOE zonder CCS (en die dus niet terecht kunnen bij de FastNed stations).
Het is al meerdere malen voorgekomen dat ik met onze ZOE vanuit Limburg naar Schiphol rijdt, en daar aankom met minder dan 50% batterij (hoewel dat in principe niet zou moeten hoeven volgens de actieradius, maar dat is een ander verhaal). In elk van die gevallen wilde ik de auto nog even opladen, om met een (bijna) volle accu weer terug te rijden, dus ging op zoek naar een "snellaadpaal" met type 2 connector (die zouden tot 43 kW kunnen laden).
Elke keer valt mij op dat het erg moeilijk is om betrouwbare informatie te krijgen over waar zich (werkende) "snellaadpalen" bevinden met type 2 connector. Vaak kom ik ofwel voor een bedrijventerrein te staan, of blijkt een laadpaal "buiten gebruik". Zijn er hier mensen die ervaring hebben met het zoeken naar specifiek snelladende laadpalen/stations in Nederland en goede ervaringen hebben? Wat voor apps zouden jullie aanraden?
Alvast bedankt voor enige reactie!
Vinden van Type 2 connector "Snellaadpunten"
-
ZoEentje
Topic author - 4-posting-stubborn

- Berichten: 4
- Lid geworden op: 30 nov 2024 01:43
- Actief als: particulier
-
Sordone
- lid

- Berichten: 617
- Lid geworden op: 11 jan 2015 12:22
- Actief als: particulier
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: Vinden van Type 2 connector "Snellaadpunten"
Ik ken het probleem maar de oplossing is niet simpel. Veel apps laten wel 22 en 43 kW laders zien maar als je er dan bent geven ze niet deze kW als power. Met name de McDonalds zijn berucht. Diverse malen heb ik hier 8kW gekregen op een “43 kW” lader. Ik ben naar een auto met een dikke accu en CCS gegaan mede hierdoor. Je kan de Elli charging app proberen die is redelijk accuraat maar niet altijd.
Renault Zoe Zen, blanc nagre. Q210 van December 2014 tot Oktober 2024, verkocht met 196K km (Soh 90%).
Website: Mostaladda.eu voor EV apps en OpenChargeMap gpx bestanden. Landen bezocht met de Zoe: LU, BE, DE, FR, CH, IT.
Website: Mostaladda.eu voor EV apps en OpenChargeMap gpx bestanden. Landen bezocht met de Zoe: LU, BE, DE, FR, CH, IT.
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |
-
ZoEentje
Topic author - 4-posting-stubborn

- Berichten: 4
- Lid geworden op: 30 nov 2024 01:43
- Actief als: particulier
Re: Vinden van Type 2 connector "Snellaadpunten"
Bedankt voor de reactie. Het vermogen dat niet overeenkomt met het aangegeven herken ik ook. Dus je kunt er gewoon niet op rekenen dan.
Ik had gehoopt…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.
Ik had gehoopt…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |
Dit onderwerp heeft nog 3 niet getoonde antwoorden
Je moet ingelogd zijn om de reacties in dit onderwerp te kunnen bekijken. Inloggen kan met de naam --> gastlezer <-- , wachtwoord --> gast <--.Dit is om het dataverkeer veroorzaakt door robots te beperken,zo proberen we het forum gratis te houden.
Registreer Aanmelden
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Log in
-
- Vergelijkbare Onderwerpen
- Statistieken
- Laatste bericht
-
-
Reacties: 0
Weergaves: 719 -
Laatste bericht door MadEdd
15 jul 2025 15:12
-
-
Reacties: 0
Weergaves: 637 -
Laatste bericht door MadEdd
15 jul 2025 15:12
-
-
Twingomatic connector vraag (Twingo I "99)
door murena3.0 » 12 sep 2025 00:43 » in Elektrische en elektronische systemen -
Reacties: 0
Weergaves: 506 -
Laatste bericht door murena3.0
12 sep 2025 00:43
-
-

-
Waar vind ik het kaartje( navigatie) in mijn renault kadjar Bj 2020. Het is nergens te vinden
door CapturGer » 06 aug 2025 21:22 » in Renault TomTom Navigatie -
Reacties: 0
Weergaves: 690 -
Laatste bericht door CapturGer
06 aug 2025 21:22
-
-
Reacties: 0
Weergaves: 626 -
Laatste bericht door WIMMIE365
29 sep 2025 15:37
-
-
MSW Type 25 Titanium 16" voor o.a. ZOE
door Faiz » 27 jan 2026 15:02 » in Onderdelen en accessoires aangeboden -
Reacties: 0
Weergaves: 157 -
Laatste bericht door Faiz
27 jan 2026 15:02
-
-
-
Gezocht 2 goede voorstoelen Espace type 3
door bonnard » 22 feb 2026 10:10 » in Onderdelen en accessoires gezocht -
Reacties: 3
Weergaves: 281 -
Laatste bericht door bonnard
19 mar 2026 20:08
-