Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Overweeg om ons te ondersteunen door uw ad-blocker uit te schakelen op onze website.
Domi1963 schreef:Daniël heb jij 4control op Uw talisman? Want dan passen er enkel 18” en 19” onder.
Verzonden vanaf mijn iPad met Tapatalk
Om 10 uur worden mijn 17” velgen met banden gemonteerd.
Na contact met garage en bandendealer zou volgens gelijkvormigheidsattest dit moeten passen.
Ik weet niet waar jij je info haalt Domi.
Ps iemand geintresseerd in mijn 19” velgen?
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
Beste Daniël,
Als je een Talisman configureert dan kan, als je voor 4 control kiest, deze optie enkel verkrijgen met ofwel 18” of 19” velgen en NIET met 17” velgen. Daarom dat ik ook dacht dat aangezien de 4 control gemonteerd zit, er geen 17” velgen onder pasten. Maar zoveel te beter als ze passen dan kan je slijtvastere banden monteren.
Verzonden vanaf mijn iPad met Tapatalk
Never trust in dust.
Renault NEW Espace Initiale Paris Energy dCi 200 EDC Full option, met panoramisch open dak in “ Titanium grijs”
Auto rijdt zachter(vering), geen probleem bij direct gas geven bij stilstand . Ik test nog verder, maar eerste indrukken wou ik jullie niet weerhouden. Ik denk dat hij ook niet meer springt bij volledig links of rechts afzetten.
Ik ga deze laten monteren. De Premacy 4 bestaan niet voor op mijn originele velgen. Ook vind ik nog niet veel test gegevens van de Premacy 4.
Deze Premacy 3, gaan gemiddeld 12.000 km langer mee dan... En mijn huidige bandenmerk staat er ook tussen.
Domi1963 schreef:Ik ga deze laten monteren. De Premacy 4 bestaan niet voor op mijn originele velgen. Ook vind ik nog niet veel test gegevens van de Premacy 4.
Deze Premacy 3, gaan gemiddeld 12.000 km langer mee dan... En mijn huidige bandenmerk staat er ook tussen.
Ik vind de banden op de Talisman model 2019.. redelijk neutraal.. het zijn 18 inch banden 245/40 en zijn van het merk Michelin Primacy 3...
Wat ik heel raar vind is dat deze op fluisterasfalt meer kabaal maken dan op gewone asfalt.
Bij koude start na enkele minuten zijn de drukken van de banden als volgt LV2.9 RV2.9 LA2.8 RA2.9
Als je een lekker kwartier aan het bollen bent zijn ze allemaal 3.0
Een vriend van me (BMW4 rijder) zei me om de bandendruk overal te verlagen tot 2.7 wat het comfort ten goede komt en de sleet zal niet anders zijn.
Met mijn Lodgy had ik Ecocontact Continentals en die waren zeer zacht op de meeste Nederlandse wegen en in België net niet.
Na wat onderzoek zouden de Dunlops kwalitatief het zachts rijden maar slijten ietsjes sneller dan de Michelins, niet veel verschil.
Een fractie duurder.
Eventjes afwachten, eerst eens 10k rijden en dan mijn bedenkingen maken.
Ik heb bijna 1.000km nu.
Renault Talisman Grandtour 1.332cc S-EDITION TCe 160 EDC GPF Komeetblauw ... vanaf 12 april 2019
De bandendruk moet rondom KOUD gemeten 2,6 bars zijn. Het is logisch dat tijdens het rijden je banden opwarmen en de lucht erin uitzet. Ik heb dit ook en vele anderen ook. Dus niet aflaten want ik heb het ook geprobeerd en dan houd hij voor geen meter de baan.
Never trust in dust.
Renault NEW Espace Initiale Paris Energy dCi 200 EDC Full option, met panoramisch open dak in “ Titanium grijs”
Domi1963 schreef:En nog iets: die bandendrukmeter is volgens mij niet betrouwbaar.
Dat zijn toch ingebouwde sensoren die worden afgelezen... heb zo een digitaal handmetertje van 12 euro uit een autoshop en die zegt dat de banden allemaal 2.8 zijn... veel verschil zit er niet op dus ik denk dat de gegevens redelijk zijn.
Renault Talisman Grandtour 1.332cc S-EDITION TCe 160 EDC GPF Komeetblauw ... vanaf 12 april 2019
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Vraagprijs: € 500
Originele Bahamas velgen van Renault. Bandenmaat 215/60/R17.
Twee stuks met Vredestein band (ca 6 mm profiel), 2 stuks met Goodyear band (ca. 4 mm profiel).
Velgen zijn schadevrij (geen stoeprandschade, minimale gebruikssporen) en...
Originele Bahamas velgen van Renault. Bandenmaat 215/60/R17.
Twee stuks met Vredestein band (ca 6 mm profiel), 2 stuks met Goodyear band (ca. 4 mm profiel).
Velgen zijn schadevrij (geen stoeprandschade, minimale...
na jaren de Laguna te hebben gehad nu de overstap gemaakt naar de Talisman.
nu vroeg ik mij af iemand weet waar ik een werkplaatshandboek kan vinden of aan kan schaffen.
ik ben benieuwd naar jullie reactie.
Weet iemand hoe het in zijn werk gaat met de dagrijverlichting (drl)van een talisman estate intense uit 2016 ?
als het onderste gedeelte defect is , klopt het dat de strook in koplamp zelf het ook niet doet ?
zijn links en rechts apart...
Ik heb een tweedehands Megane goedkoop gekocht omdat er nogal wat schade is aan de wielen. Borduurschade.
Eén wiel is verloren wegens te veel schade.
Een ander wiel heeft een deuk van op een stoeprand (borduur) te rijden. Een deuk naar omhoog...