Geïnteresseerd in de Renault 17..

met betrekking tot het R15/R17 gedeelte
Plaats reactie
Gebruikersavatar

Topic author
Oscar
Lid
Lid
Berichten: 51
Lid geworden op: 20 feb 2005 16:29
Actief als: particulier
Locatie: Leiden

Geïnteresseerd in de Renault 17..

Bericht door Oscar »

Dag beste R17 liefhebbers,

Ik ben nieuw op dit forum, maar ben al een tijdje geïnteresseerd in de R17. Ik ben momenteel nog een arme student die met enige moeite wel al een paar jaar een R4 op de weg kan houden. Toch vind ik de R17 découvrable, en dan vooral die van de eerste serie (met stoer dashboard en mooiere gril) heel erg gaaf.
Daarom zou ik graag wat willen gaan sparen om over een jaar of zo ook zo'n bolide te mogen bezitten.
Maar....
Wat voor problemen kan ik dan allemaal gaan tegenkomen? En waar zit die roest dan vooral? Wat voor kosten komen er zoal kijken als je een R17 rijdt? Ennuh, wat weten jullie eigenlijk van de Renault 17's die op dit moment in Nederland te koop staan?
R17 TL coupe te koop

en de TS en de TL automaat die je tegenkomt als je op http://www.marktplaats.nl zoekt onder auto's, oldtimers, renault?

Of kun je, als je een betaalbare R17 in goede staat wil hebben, beter een ritje naar Frankrijk maken?

Groeten van Oscar


edit admin : even de url voor je gefixt, zat een klein foutje in de syntax.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links


renault15.17
Global Moderator
Global Moderator
Berichten: 3036
Lid geworden op: 27 sep 2004 15:34
Actief als: particulier
Locatie: Uden
Contacteer:

Bericht door renault15.17 »

Hoi Oscar,

Renault 17 rijden is een genot. En ik ben het met je eens dat de eerste types het fraaiste zijn (idd dat geweldige dashboard en het front), maar dat is natuurlijk persoonlijk. Maar een R17 is natuurlijk nog wel een Renault "uit de oude doos", dus roest is een lastig en veel voorkomend probleem. Als voorzitter van de Renault 15/17 vriendenclub Nederland raad ik dan ook niemand aan om dagelijks in een Renault 17 te gaan rijden. Het zijn inmiddels echte klassiekers (en erg zeldzaam) en als we dat willen houden, moeten we zuinig zijn op de auto's die er nog zijn.

Begrijp me goed, ik gun je graag een R17 maar een goede R17 kost geld, zeker een découvrable. [later meer]

Dave
Don't HURRY, be happy!

R15 TL (1975 restauratie nadert het einde)
R17 TL découvrable automatic (1976)
R15 GTL Grand Prix (1977 restauratie start binnenkort)
Laguna coupé 2.0T automaat, 4ws (2013)
Zoe Z.E. Intens 41 kWh (2013)
Alpine A110 (2023)
Van de baas: Mégane E-tech Evolution ER (2023)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Gebruikersavatar

Topic author
Oscar
Lid
Lid
Berichten: 51
Lid geworden op: 20 feb 2005 16:29
Actief als: particulier
Locatie: Leiden

Bericht door Oscar »

Hoi Dave

Bedankt voor je antwoord. Het feit dat roest en renault synoniemen zijn weet ik helaas al. Ik bezit nu 3 jaar een Renault 4 die vanaf het mo…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Dit onderwerp heeft nog 15 niet getoonde antwoorden

Je moet ingelogd zijn om de reacties in dit onderwerp te kunnen bekijken.
Inloggen kan met de naam --> gastlezer <-- , wachtwoord --> gast <--.

Dit is om het dataverkeer veroorzaakt door robots te beperken,
zo proberen we het forum gratis te houden.


Registreer Aanmelden
 
Plaats reactie

Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie

Je moet lid zijn om een ​​reactie te kunnen plaatsen

Maak een account aan

Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut

Registreer

Log in