Keyless entree....welke keycard???

Plaats reactie
Gebruikersavatar

Topic author
Chicco
lid
lid
Berichten: 474
Lid geworden op: 06 dec 2007 00:02

Keyless entree....welke keycard???

Bericht door Chicco »

Aangezien een van de keycards welke ik bij mijn Espace heb gekregen niet meer werkte heb ik bij de Renaultdealer een nieuwe besteld echter.... in 1e instantie bleek n.a.v. het chassisnummer dat ik een keycard kon gebruiken welke ik in mijn zak kon houden (zou een 3-knops zijn zover ik weet) en de auto zou kunnen starten zonder de card in de gleuf te doen.
Echter even later, nadat hij met een collega had gesproken, gaf hij aan dat dit niet het geval was en ik alleen een 2-knops zou kunnen gebruiken op mijn Espace.
Iemand die er toevallig verstand van heeft en aan kan geven hoe ik kan zien of ik bij mijn auto wel/geen keyless-entree kan gebruiken?
Achter de handvatten zit in ieder geval een rondje weggewerkt, echter of dit er iets mee te maken heeft is mij onbekend.

Alvast bedankt voor de moeite !!

M.vr.gr.
Chicco

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Gebruikersavatar

Renier
Global Moderator
Global Moderator
Berichten: 3916
Lid geworden op: 23 feb 2007 13:45
Actief als: particulier
Locatie: Groningen

Bericht door Renier »

Dat heeft er wel mee te maken, maar bijv bij de Megane zit dat er ook op auto's die geen keyless entry hebben, ze zijn gedeeltelijk voorbereid.

Als je met je andere keycard (die werkt nog wel) probeert te starten zonder hem in de gleuf te doen, start hij dan ook? Hij moet ook vanzelf open gaan als je de keycard op zak hebt en dan je hand om de handgreep doet. En als je wegloopt moet hij vanzelf weer op slot gaan. Zo nee dan heb je geen keyless entry.

De keycards die je had, waren dat 3 knops of 2 knops?
Nu: Talisman Estate TCe 200 Initiale Paris 2017 | Twingo I 1.2 16V Paris 2006
Ex: Laguna III Ph2 Estate 2.0T GT 2011 | Laguna II Ph2 Grand Tour 2.0 16V Dynamique 2005 | Twingo I 1.2 8V Helios 1999 | Megane II 2.0 16V Dynamique 2003 | Clio II Ph2 1.6 16V Dynamique 2003 | Twingo I 1.2 8V Air 2000

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Gebruikersavatar

Topic author
Chicco
lid
lid
Berichten: 474
Lid geworden op: 06 dec 2007 00:02

Bericht door Chicco »

Helaas werkt het niet als ik de auto probeer te starten terwijl de keycard niet in de gleuf zit. Verder gaat de auto ook niet open op de door jou omsc…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Dit onderwerp heeft nog 15 niet getoonde antwoorden

Je moet ingelogd zijn om de reacties in dit onderwerp te kunnen bekijken.
Inloggen kan met de naam --> gastlezer <-- , wachtwoord --> gast <--.

Dit is om het dataverkeer veroorzaakt door robots te beperken,
zo proberen we het forum gratis te houden.


Registreer Aanmelden
 
Plaats reactie

Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie

Je moet lid zijn om een ​​reactie te kunnen plaatsen

Maak een account aan

Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut

Registreer

Log in

  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Statistieken
    Laatste bericht