⚠️ Let op: registratieproblemen ⚠️


Er zijn op dit moment registratieproblemen bekend, na verzenden van de gegevens is de pagina soms erg traag met verversen.
Ons technisch team probeert dit zo spoedig mogelijk te verhelpen.

Neem contact met ons op via het contact formulier zodat wij uw account handmatig kunnen activeren als u geen mail met activatielink ontvangen heeft.
Indien u foutmeldingen heeft gezien, zou het ons zeer helpen deze te vermelden.

Ontwasemen voorruit

Stel hier de vragen die met techniek te maken hebben
Gebruikersavatar

Topic author
Arpegiateur
Lid
Lid
Posts in topic: 1
Berichten: 36
Onderwerpen: 0
Lid geworden op: 12 mei 2010
Laatste bezoek: 06 jan 2019 09:26
Actief als: particulier
Locatie: Koekelare, België

Ontwasemen voorruit

Bericht door Arpegiateur »

Ik slaag er maar niet in om de voorruit van mijn 1322 te ontwasemen. Ik heb de bediening ingesteld volgens de gerbuikershandleiding, maar het duurt een eeuwigheid eer de waas van m'n voorruit verdwijnt. Een eeuwigheid is +/-20 minuten. Als ik dan rij is alles ok, maar zodar ik terug stilsta komt het onmiddellijk terug. De blazer staat op maximum en ik hoor hem degelijk blazen, maar er gaat niets weg. De andere schakelaars staan als volgt: linksboven en linksonder naar rechts, rechtsboven en rechtsonder naar links.
Als ik de schakelaars beweeg hoor ik het één en ander veranderen tijdens het blazen, maar het effect blijft hetzelfde.

Ik heb ook het gevoel dat het niet echt warm wordt in de wagen. We zitten momenteel nog maar aan 9°C, wat gaat dit geven in de zomer??

Iemand enig idee of tip wat er scheelt en hoe ik het kan verhelpen?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links


Plaats reactie

Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie

Je moet lid zijn om een ​​reactie te kunnen plaatsen

Maak een account aan

Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut

Registreer

Log in

  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht