Verschil 130 en 150 pk
-
Qbek
Topic author - Lid

- Berichten: 95
- Lid geworden op: 18 feb 2010 19:14
Verschil 130 en 150 pk
Wat zijn de verschillen qua motor met de 131pk,150 en 170 pk versie (2.0 diesel )?
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |
-
DHL
- Gerespecteerd lid

- Berichten: 3184
- Lid geworden op: 30 mar 2009 10:34
- Actief als: particulier
Re: Verschil 130 en 150 pk
130 pk heb ik nooit gehad. Maar volgens de gegevens lijkt die me te traag. Ik had een 150 pk van 2008 gedurende 5 jaar tot volle tevredenheid. Heel aangename motor, voldoende vermogen. Nu kocht ik 3 maanden terug een nieuwe Espace met 175 pk. Is steeds een automaat nu. Het vermogenverlies dat je hebt bij een automaat compenseert het vermogen tov de 150 pk versie. Enige verschil is op erg hoge snelehid dat de 175 pk net iets beter gaat. De 150 pk begint traag op te halen vanaf 175 - 180. De 175 pk doet het goed tot 190, daarna gaat het ook traag. Topsnelheid met de 150 pk was 200, de 175 pk is sneller. Maar heb het nog niet kunnen proberen, snelste dat het verkeer toeliet was 200. Denk dat hij ergens rond de215 zal gaan. Allemaal snel genoeg dus... Verbruik ligt heel kort bij elkaar. Zit nu met de 175 pk tussen de 7.5 en 7.8 liter op 100 km. Ik vind dat heel erg goed.
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |
-
Qbek
Topic author - Lid

- Berichten: 95
- Lid geworden op: 18 feb 2010 19:14
Re: Verschil 130 en 150 pk
Dank u DHL,maar ik bedoelde qua motor!Is de versnellingsbak,koppeling en motor dezelfde bij alle drie?Wat is het verschil door de pk toename (software…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |
Dit onderwerp heeft nog 3 niet getoonde antwoorden
Je moet ingelogd zijn om de reacties in dit onderwerp te kunnen bekijken. Inloggen kan met de naam --> gastlezer <-- , wachtwoord --> gast <--.Dit is om het dataverkeer veroorzaakt door robots te beperken,zo proberen we het forum gratis te houden.
Registreer Aanmelden
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Log in