Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Overweeg om ons te ondersteunen door uw ad-blocker uit te schakelen op onze website.
Zit het onder de motorkap en is het niet elektrisch ? Dan is dit de juiste rubriek
Forumregels
- Vermeld het type Renault in de titel, liefst tussen [ haken ] aan het begin van de titel
- Geef zoveel mogelijk informatie over het betreffende model en jaartal, zodat er niet naar gevraagd hoeft te worden.
Vraagje, ik heb sinds april 2015 een leuke mooie en fijne Renault Clio 1.4 16v uit 2002.
Afgelopen jaar heb ik regelmatig de ANWB moeten bellen omdat de auto niet startte. Nadat ik geholpen werd startte hij gewoon weer (ook de dagen/weken daarna). In Oktober 2015 was het weer zover en was de conclusie dat de krukas positie sensor stuk was. Was volgens de ANWB een bekend Renault kwaaltje. Deze bij mijn garage laten vervangen en weer enkele weken probleemloos kunnen rijden.
De afgelopen weken doet zich hetzelfde probleem weer voor, regelmatig de ANWB bellen om thuis te komen. Iedere keer dat de auto daarna niet startte doet ie dat na een paar uur wel weer. Gisterochtend ook weer hetzelfde probleem, niet starten, niet aanslaan geen toerental. Al een afspraak gemaakt om de auto naar de garage te slepen maar 's avonds rond 7 uur startte hij wel gewoon en vanmorgen ook weer.
Iemand enig idee waar het probleem zich zou kunnen bevinden of wat het probleem is???
Het begint inmiddels heel erg vervelend te worden, zo erg zelfs dat we er over zitten te denken om een andere auto te gaan zoeken.
Dus de motor gaat wel rond,maar slaat niet aan?
Is ook de stekker van de bdp sensor vervangen? Zal deze verbinding eens reinigen en invetten met vaseline.
de motor gaat wel rond maar slaat dan idd niet aan. Doordat er geen toerental is met het rondgaan van de motor start hij niet.
ik zal mijn garage vragen of ze ook de stekker van de BDP Sensor hebben vervangen. Welke stekker bedoel je hier precies?
Afgelopen maandag hebben ze wel nog iets gesoldeerd (paar draadjes).
Ik zou alle stekkerverbindingen op de diverse componenten die op de motor zitten eens goed controleren en inspuiten.
De bdp sensor is een veel voorkomende oorzaak , maar er zijn meerdere signalen nodig om een motor aan te laten slaan.
Bij een megane van 2000 was de luchttemperatuur/druksensor in het inlaatspruitstuk een keer de boosdoener met dezelfde klachten.
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Sinds een aantal maanden rijd ik een clio e-tech uit 2020.
Enerzijds een zeer fijne auto. Anderszijds vallen een aantal zaken tegen. Iemand enig idee of dit bij de e-tech motoren of specifieke Clio mode hoort?
Onze auto, Renault Clio sport 2.0 16V uit 2001, start niet.
Hij maakt geen enkel geluid en de Renault dealer komt er met de laptop niet in om te kijken waar de fout code zit.
De eerste keer toen hij niet startte, hebben we hem een 20...
Hallo,mijn Kangoo van 2002 1.2 16 v krijg ik niet van de startblokkering het lampje knippert snel,en heb de truc met de knop ingedrukt houden ook gedaan tijdens starten.
Niets werkt dus.
Volgens de garagehouder kan dit niet gemaakt worden.
Auto is...
Beste lotgenoten, Nadat onze Kangoo 2002 1600-16 van zijn elektronische spoken is afgeholpen via dit voortreffelijke forum is er een nieuw probleem: De ATF van de stuurbekrachtiging lekt via een gat in de slang. Op internet vind ik geen vervangend...
Wie mijn posts van de laatste weken een beetje heeft gevolgd weet dat ik nog een Megane I had aangeschaft. Heb hiervan het interieur omgewisseld met die van mijn Berline.
Beetje getwijfeld maar de break mag weg. Forum vraagprijs 500 euro....
De versnellingsbak is kapot van mijn Renault Kangoo 4x4 (benzine) uit 2002.
Nu is mijn vraag,
Kan ik er een tweedehands versnellingsbak van een Kangoo (uit die periode) onder zetten of heeft deze 4x4 uitvoering een andere versnellingsbak?
Er zijn...