Renault Megane Coupé 2.0 :
2002 :
Benzine :
Beste allen,
Ik heb al een tijdje 6000k (puur wit) xenon in m'n auto, en heb tot nu toe het groot licht altijd halogeen gevoerd. Omdat ik hier nu wel eens zat van was (wit dimlicht met geel grootlicht) heb ik een setje 6000k LED H1 besteld. het zijn actief gekoelde, en extreem felle lampen.
Nu heb ik alles aangesloten, en probeer ik ze te testen. Maar zodra ik mijn dimlicht aanzet, gaan er op mijn dashboard de lampjes van dimlicht en van grootlicht allebei half branden, en flikkeren de led grootlicht lampen omdat ze geen genoeg stroom krijgen. (ze horen nog helemaal geen stroom te krijgen) wanneer groot licht aan gezet wordt, werkt alles wel naar behoren, en gaat op het dashboard alleen het grootlicht lampje branden.
Nu heb ik alletwee de grootlicht lampen losgekoppeld en met de multimeter gekeken wat er aan de hand is. wanneer dimlicht aanstaat komt er 7,5 volt op de plus en min van het grootlicht te staan.. Hoe kan dit?
voltage waar geen voltage zou mogen komen (groot licht)
Forumregels
-
- Vermeld het type Renault in de titel, liefst tussen [ haken ] aan het begin van de titel
- Geef (zoveel mogelijk) informatie over het betreffende model en jaartal, zodat er niet naar gevraagd hoeft te worden.
-
- Vermeld het type Renault in de titel, liefst tussen [ haken ] aan het begin van de titel
- Geef (zoveel mogelijk) informatie over het betreffende model en jaartal, zodat er niet naar gevraagd hoeft te worden.
-
Topic author - 3-posting-rookie
- Posts in topic: 1
- Berichten: 3
- Lid geworden op: 20 okt 2015
- Laatste bezoek: 01 okt 2016 13:40
- Actief als: particulier
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Log in
-
- Vergelijkbare Onderwerpen
- Reacties
- Weergaves
- Laatste bericht
-
- 3 Reacties
- 668 Weergaves
-
Laatste bericht door Pleiades
-
- 2 Reacties
- 223 Weergaves
-
Laatste bericht door baantje
-
- 26 Reacties
- 3806 Weergaves
-
Laatste bericht door Jannes-46
-
- 0 Reacties
- 380 Weergaves
-
Laatste bericht door Sivar
-
- 0 Reacties
- 237 Weergaves
-
Laatste bericht door Thijs3.5
-
- 2 Reacties
- 607 Weergaves
-
Laatste bericht door mechanic
-
- 0 Reacties
- 275 Weergaves
-
Laatste bericht door Fren