Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Overweeg om ons te ondersteunen door uw ad-blocker uit te schakelen op onze website.
Als snelle vervanger van de Espace (maar vooral omdat mijn vrouw graag een cabrio en automaat wil) komen we uit op deze auto
hier niet te ver uit de buurt :
Heel graag jullie opmerkingen en waar speciaal op te letten bij een proefrit .
Ik weet dat het verbruik gigantisch is met de viertrapsautomaat maar gezien er heel weinig kilometers mee
gereden gaan worden stoort dat niet .
Distributieriem en waterpomp zijn volgens de aankondiging nieuw .
Dr zit garantie op,dus dat is al fijn.
De 2.0 16v motor is prima. De dp0 transmissie niet geweldig,maar voldoet. Let erop dat deze goed schakelt,en niet bokt.
Ga ermee door een wasstraat,en kijk voor lekkages.
Verder of alle opties naar behoren werken.
Merci Mechanic , is dit nu een tweede serie ?
Iedereen die ik er hier over aanspreek heeft het over alle mogelijke zaken die aan de tweede serie stukgingen maar een
pluspunt is ongetwijfeld de relatief kleine kilometerstand .
In Frankrijk is garantie op tweedehandse auto's wettelijk verplicht . Daarom worden auto's zelden particulier doorverkocht .
Cannes is nu niet het eind van de wereld maar het wordt toch een flinke dagtrip met de TGV . Eens kijken of en wanneer
ik daar tijd kan voor maken ...
Dit is inderdaad een megane 2 phase 2.
Vrij probleemloos onderstel/auto. Veerpootlagers voor maken vaak een kloinkend geluid bij sturen rond de middenstand. Kan geen kwaad,enkel irritant.
Ik zie net dat mijn post niet is doorgekomen. Volgens mij is dit een 2/1, de 2/2 heeft toch meer chrome in de neus.
Nu lekken, een cabrio van ouderdom lekt altijd. Mijn ervaring met de CC is dat hij lekt bij de overgang dak/voorstijl links. Nu die van mij is een jaartje ouder en dat is nu de deur die je het meeste van al gebruikt. Slijtage zal er wel iets mee te maken hebben.
Wat doe ik om lekkage tegen te gaan :
- rond half oktober maak ik de klik, nu ga je niet meer cabrio rijden. Dan worden de rubbers goed proper gemaakt en wordt er vet op gesmeerd, die lekken dan de hele winter niet en blijven soepel.
- 's zomers op tijd en stond de rubbers schoon wrijven en 1x per maand eens een beetje Nivea over de rubbers.
Een tip;
Het dak is smaller als de rest van de carrosserie, als het regent en je stapt in/uit, krijg je een geut water in je nek. Ik wrijf het dak, ruiten in met Rain Ex. En regelmatig de wagen voorzien van de nodige simoniz.
Die van mij heeft na 13j enkel een beetje lekkage bij de reeds vermelde overgang voorruitstijl/dak links. Daar zit een "opvang" en die werkt soms niet goed, Na een spoelbeurt met een hogedruk heb je hier en daar bij de ruiten wel een druppeltje binnen.
Een slechte wagen is het zeker niet, ik geniet er nu al bijna 6 jaar en ben een veel open rijder. Kijk eens goed de rubbers na, dan de rest van de wagen. Dak een keer of 5 open en toe doen.
Trouwens als je het dak open doet en je wil de rubbers nazien, stop gewoon bij het openen halverwege, dan heb je tijd genoeg om de rubbers te controleren/proper te maken.
Hartelijk dank Hans van ant zeitje maar het idee om de Megane CC aan te schaffen is helaas opgegeven .
We hadden ondertussen ook een klein elektrisch manusje-van-alles op het oog in combinatie met de CC . Die twee
samen waren de ideale combinatie geweest tot bleek dat er te veel kosten waren aan de kleine elektrische
vrachtauto .
Ondertussen is onze Espace helemaal niet meer te vertrouwen en moesten we eigenlijk dringend op zoek naar
een oplossing .
Deze week hebben we deze Megane gehuurd om te werken en om een auto te zoeken :
(Rijdt heerlijk stug , net genoeg en niet te veel , en stuurt zalig maar het geringe vermogen haalt het
plezier uit het rijden met deze auto)
Zoeken naar een goede Espace IV lijkt wel zoeken naar een speld in een Franse hooiberg .
Het is een Citroën C4 Grand Picasso geworden .
Je hebt niet voldoende permissies om de bijlagen van dit bericht te bekijken.
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Mijn vraag luid als volgt. Ik heb een Renault Dauphine uit Frankrijk. Nu kreeg ik bij RDW te horen dat er ergens in de auto een ingeslagen chassisnummer (VIN) moet te vinden zijn. Er zit wel een soort ruit in met daar op het...
Om te voorkomen dat iedereen maar gaat laden aan mijn stopcontact buiten heb ik er een schakeling tussen gezet die meet hoeveel de Captur gebruikt tijdens het laden, zo'n 22000W.
Als ik de auto laad, en hij is vol, dan komt er een pop-up van de...
Op de medianav van onze Clio 4 kan ik usb beluisteren en de liedjes random laten afspelen via shuffle.
Enkel blijft hij dan liedjes uit één map afspelen.
Op mijn usb staan alle liedjes gesorteerd in mappen en in mijn vorige auto met mijn vorige...
Sinds vorige week eigenaar van een fraaie Zoe uit 2013, zie voorstelrondje elders op het forum. Het is een fijne auto die er keurig uitziet maar er zijn 3 puntjes die we zijn tegengekomen:
- Achterruitenwisser doet het niet meer (relais...
Na enkelzijdig opkrikken auto ivm L/R voorwiel balanceren loopt er versnbakolie uit linkerhoes.
Tussen de hoesvouwen zit een scheur (ineens;-).
Helaas paar dagen voor vakantie.