Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Overweeg om ons te ondersteunen door uw ad-blocker uit te schakelen op onze website.
Hai allemaal ben sinds een jaar in het bezit van een scenic van eind maart 2003 en had de cdspeler nog niet zo vaak gebruikt
maar deze stopt er gauw mee en laat dan error in het display zien en piept dan ook even zijn hier meerdere gebruikers die dit probleem hebben en is dit simpel op te lossen ik hoor het graag .
Doet de CD-speler dit met elke CD? Als er namelijk een kras op de CD zit dan geeft de speler ook zo'n zelfde storing. Maar als de speler dit bij elke CD doet, dan is de speler defect of de lens moet worden schoongemaakt. Maar dit is geen makkelijk klusje bij deze spelers.
CD-spelers van deze Philips radio's staan bekend als storingsgevoelig (CDM-M3 loopwerk). Vanaf ongeveer 2002/2003 (o.a. Megane II/Scenic II) word vaak het CDM-M6 loopwerk gebruikt, deze is beter.
Nu: Twingo II 1.6 16V Renault Sport Gordini CUP 2011 Bleu Malte (TERNT) Ex: Twingo II 1.2 16V Dynamique 2011 Rouge Dyna (TENNJ) Ex: Grand Scenic 2.0 16V Serié Limiteé Tech Line LPG-G3 2006 Gris Beige (TEC66)
Ja helaas doet hij dit met iedere cd , heb hier nog wel een reinigingscd liggen zal deze er eens in doen kijken of het euvel verholpen is , wordt vervolgd.
Vanmiddag reinigingscd meerdere keren erin gedaan maar geeft even later gelijk error aan dus dat gaat ook niet meer lukken, ik weet het voor de rest ook niet alleen dat ik geen cd's meer kan draaien in de auto.
Ik weet niet of het je lukt om de radio te verwijderen (evt. zonder de stekkers te verwijderen i.v.m. de code), maar als dat je lukt, kun je dan eens checken wat het typenummer van de radio is. Het nummer staat op de rechterzijkant en het nummer is zoiets als 22DC278/62P. Kun je eens checken of het laatste nummer eindigt met 62P of 62R (of evt. ander nummer)?
Nu: Twingo II 1.6 16V Renault Sport Gordini CUP 2011 Bleu Malte (TERNT) Ex: Twingo II 1.2 16V Dynamique 2011 Rouge Dyna (TENNJ) Ex: Grand Scenic 2.0 16V Serié Limiteé Tech Line LPG-G3 2006 Gris Beige (TEC66)
Hoi Richtrip afgelopen week kwam ik hier in een kast nog een andere reinigingscd tegen met een borsteltje eraan en deze deed het gelijk , en daarna een originele muziekcd erin gedaan en deze deed het ook gewoon dus bij deze hoop ik dat mijn probleem opgelost is maar bedankt voor het meedenken, en veel succes verder op dit forum.
Groetjes lauw.
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Ik tracht de toepassing Alliance CONNECT Toolbox te starten en krijg volgende error .
The internet does not to be accessible on yoer computer...make sure that your crendetials are valid 002
kan vin niet ingeven
Beste forumleden,
Onze cd speler van Trafic geeft sinds kort error aan bij het plaatsen van een originele CD (dus geen ingebrande versie). Ook bij het plaatsen van een cleaning disc geeft de speler error aan.
Ik zou graag tips willen om dit probleem...