Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Overweeg om ons te ondersteunen door uw ad-blocker uit te schakelen op onze website.
De Renault 17 tl découvrable ziet er op de foto's goed uit alleen wat mij opvalt is dat op de oudere foto's de achterklep een fase1 is en op de nieuwe foto's uit de schuur een fase2. Hij staat wel dichterbij, in duitsland. : http://www.autoscout24.nl/Details.aspx? ... 66976&pr=0
De Renault 17 tl découvrable ziet er op de foto's goed uit alleen wat mij opvalt is dat op de oudere foto's de achterklep een fase1 is en op de nieuwe foto's uit de schuur een fase2. Hij staat wel dichterbij, in duitsland. : http://www.autoscout24.nl/Details.aspx? ... 66976&pr=0
Beide achterkleppen zijn fase 1, alleen bij de laatste is het zwarte gedeelte zwart gespoten.
mrrf schreef:Maar geel is 100x mooier . (Vreemd dat ze dat 'orange' noemen. Hij is echt niet oranje.)
"Der R17 ist für den Normalgebrauch eines Kfz. nicht geeignet, muss vielmehr als Hobbygegenstand für Liebhaber oder Bastler verstanden werden."
Hoezo?? Kan je er nu mee rijden of niet.
Ik denk dat je er na een flinke onderhoudsbeurt (remmen, rubbers, motor, nieuwe banden etc.....)
wel mee zou kunnen rijden.
Hij zegt alleen dat deze auto niet bijzonder geschikt is voor dagelijks gebruik maar meer iets voor de hobbyist,
liefhebber of als project.
Renault 17 Gordini (1974), Renault Clio Estate dci 90 Dynamique eco2 (2013)
Na vele jaren en weinig kilometers wil ik afstand doen van mijn R16 (R1150) van 1969.
De auto, heeft lang stilgestaan, maar loopt. Er zit een gasinstallatie in (op kenteken). Het interieur is keurig met zwarte skai bekleding.
De auto heeft schade...
Hierbij bied ik mijn Avantime te koop aan.
Het is een type DEOT fabricage nummer T003534.
Versie Privilege V6A 15
Afleveringsdatum 27-05-2002 In mijn bezit sinds 26-04-2013
Huidige km.stand ca.208 000 +G3 sinds km.82.216
Blauw metalic. RVS uitlaat....
Ik heb een Renault 19 te koop, de reden dat hij weggaat is omdat het de auto was waarin mijn moeder altijd reed en we onlangs een nieuw(ere) auto voor haar hebben aangeschaft (een automaat).
Het beestje heeft aardig wat kreukels rondom en zit echt...
Ik heb de auto in nood gekocht voor een verhuizing vanuit Zweden omdat mijn Citroen Jumper kapot was gegaan.
De auto mag nu weg voor een zacht prijsje.
APK nog tot 11 September 2024.
Beste lezers
Mijn dochter haar modus is de stuurbekrachtiging defect en ze wil hem niet meer laten repareren
Wellicht dat iemand deze auto voor 250 eur wil overnemen,voor onderdelen of om op te knappen
Recent achter remklauwen vervangen
Motor...
Hierbij bied ik mijn trouwe begeleider sinds 2002 te koop aan.
Vraagprijs € 575
Km stand 170.000
Hij rijdt nog prima! Heeft nog APK tot 6 maart 2025.
Natuurlijk heeft hij een aantal gebruikerssporen voor zo een oudje, maar ik heb hem altijd met...