Er zijn 2 resultaten gevonden

door Hema
22 dec 2010 20:36
Forum: Onderstel & transmissie Scenic II
Onderwerp: Bevroren versnelling - Scenic Phase II
Reacties: 5
Weergaves: 3594

Re: Bevroren versnelling - Scenic Phase II

Misschien kun je beter eerst even kijken of het zo is. Als je bovenop de versnellingsbak kijkt ( = onder/naast de accu) kun je het meganiek zien bewegen. Met iemand die de pook binnen bedient en een zaklamp kun je misschien vast stellen of de kabel(s) het probleem zijn.
Ook kun je de kunstof afdekking van de pook omhoog trekken en eens kijken of de beide kabels kunnen bewegen. Mogelijk kun je er vanaf binnen nog wat olie tussen (binnen en buitenkabel) laten lopen
door Hema
22 dec 2010 19:25
Forum: Onderstel & transmissie Scenic II
Onderwerp: Bevroren versnelling - Scenic Phase II
Reacties: 5
Weergaves: 3594

Re: Bevroren versnelling - Scenic Phase II

Tussen versnelligspook en versnellingsbak lopen twee kabels die weer uit twee kabels bestaan. Een binnen en een buitenkabel. Als er vocht tussen de binnen- en buitenkabel komt en het gaat vriezen, dan beweegt de binnenkabel niet meer en kun ja geen versnellingen meer kiezen. Links/rechts is de padkeuze en voor/achteruit is de versnellingskeuze. De kabels liggen toch best aardig beschermd, voor een deel in de motorruimte en voor een deel in het interieur dus dat kan verklaren dat na een poosje de boel weer gaat werken (vanwege de warmte).