Trekhaak Renault Scenic Phase II

Plaats reactie
Gebruikersavatar

Topic author
Fridge
repeating visitor
repeating visitor
Berichten: 5
Lid geworden op: 04 aug 2017 09:04
Actief als: particulier
Locatie: Rotterdam
Contacteer:

Trekhaak Renault Scenic Phase II

Bericht door Fridge »

Hallo,

Heb een Renault Scenic Phase II uit 2002, deze gebruik ik voornamelijk om naar mijn werk te rijden en verder niet zoveel. Aangezien we binnenkort flink gaan verbouwen wil ik onder deze auto een trekhaak monteren om bouwmateriaal mee te kunnen vervoeren en afval te kunnen afvoeren. De €200 die een trekhaak kost verdien ik in principe zo terug want 1 enkele afval container huren is al duurder :D

Anyway, trekhaak. heb mezelf wel enigszins ingelezen en zou voor een handig iemand wel te doen moeten zijn, alleen waar ik nu nieuwsgierig naar ben is of dat ding zo "out of the box" is te installeren, d.w.z. zonder te moeten boren in de carrosserie e.d. Iemand die me daar wat duidelijkheid over zou kunnen geven?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Gebruikersavatar

Mathijs
Donateur
Donateur
Berichten: 3561
Lid geworden op: 27 aug 2004 00:16
Actief als: particulier
Locatie: 森のどこか van Almelo - нахуй Путина, блядь сын
Contacteer:

Re: Trekhaak Renault Scenic Phase II

Bericht door Mathijs »

Trekhaken zijn doorgaans zo out-of-the-box te monteren.
Ze gaan vaak op bestaande montagepunten en/of er zijn reeds punten voorzien voor de montage.

Enige waar je mee in de 'problemen' kan komen, is dat bij sommige auto's de trekhaak 'aangemeld' moet worden in het systeem.
Dit zijn vaak auto's die camera's aan boord hebben en verkeersborden kunnen lezen (wat ook één van de redenen is dat ze aangemeld moeten worden, auto's met aanhanger hebben vaak andere toegelaten maximum snelheid).

De Scenic-II heeft geen camera, en volgens mij zijn hier ook geen speciale procedures nodig om de trekhaak op het boordnet aan te sluiten :think:
Zeker als je er één neem van een gerenommeerd merk (of er zelf één netjes onder een sloper vandaan knutselt) is het niet alleen 'out of the box' maar ook plug-en-play :thumb:
¯\(ツ)/¯ Nothing great was ever achieved by being realistic!!
Wie dingen uitstelt, heeft altijd wat te doen ... (maar het is wel een berg werk op een bepaald moment)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Gebruikersavatar

mechanic
Gouden Bahco
Berichten: 16909
Lid geworden op: 24 apr 2008 20:47
Actief als: particulier
Locatie: Someren

Re: Trekhaak Renault Scenic Phase II

Bericht door mechanic »

Er hoeft net geboord te worden.
Achterlichten,achhterbumper en bumperbalk demonteren. De trekhaak vervangt immers deze balk! Neem de bout van de ophan…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Dit onderwerp heeft nog 4 niet getoonde antwoorden

Je moet ingelogd zijn om de reacties in dit onderwerp te kunnen bekijken.
Inloggen kan met de naam --> gastlezer <-- , wachtwoord --> gast <--.

Dit is om het dataverkeer veroorzaakt door robots te beperken,
zo proberen we het forum gratis te houden.


Registreer Aanmelden
 
Plaats reactie

Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie

Je moet lid zijn om een ​​reactie te kunnen plaatsen

Maak een account aan

Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut

Registreer

Log in

  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Statistieken
    Laatste bericht