Tunerlist : hoe code in te voeren

Radio, elektrische ruiten & stoelverstelling, centrale vergrendeling, verlichting, etc.
Gesloten
Gebruikersavatar

Topic author
teun
Net ingestapt
Net ingestapt
Berichten: 1
Lid geworden op: 06 feb 2008 22:58

Tunerlist : hoe code in te voeren

Bericht door teun »

Hoi ik ben Teun en sinds een week in het bezit van een megane cc.
Nu heb ik een radio Tunerlist gekocht (gebruikt) dus geen boekjes. Ik heb wel de code maar hoe voer ik die in? Als ik de radio aanzet verschijnt er een paar seconde "code" op het display met daarna 4 nullen waarvan de eerste knippert welke knop ik ook indruk ik hoor alleen na ongeveer 2 sec een biep maar verder niets.
Hoe werkt dit? alvast bedankt.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Gebruikersavatar

Renier
Global Moderator
Global Moderator
Berichten: 3916
Lid geworden op: 23 feb 2007 13:45
Actief als: particulier
Locatie: Groningen

Bericht door Renier »

Je kan de code invoeren met het draaiwieltje aan de stuurwielbediening, cijfer voor cijfer.

Als je het eerste cijfer hebt ingevoerd dan kort op de knop onderaan de stuurwielbediening (de knop die ook wordt gebruikt om bij een CD wisselaar van cd te wisselen) drukken om naar het voglende cijfer te gaan. Na het laatste cijfer de knop even ingedrukt houden tot je een piep hoort. Bij een correcte code geeft de radio een korte piep en is ge-unlockt.

Dit moet je elke keer herhalen als de radio vd stroom is geweest, bijv. als de accu vd auto is los gekoppeld.

NB. bij foutief onvoeren vd code zal het steeds langer duren voordat het woord code op de display verschijnt, als beveiliging.
Nu: Talisman Estate TCe 200 Initiale Paris 2017 | Twingo I 1.2 16V Paris 2006
Ex: Laguna III Ph2 Estate 2.0T GT 2011 | Laguna II Ph2 Grand Tour 2.0 16V Dynamique 2005 | Twingo I 1.2 8V Helios 1999 | Megane II 2.0 16V Dynamique 2003 | Clio II Ph2 1.6 16V Dynamique 2003 | Twingo I 1.2 8V Air 2000

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Gebruikersavatar

Who
repeating visitor
repeating visitor
Berichten: 6
Lid geworden op: 19 feb 2008 21:13

Tunerlist

Bericht door Who »

Bij mijn Tunerlist radio kan het ook zo:
Als er 0000 in het scherm staat met de 1e "0" knipperend druk dan met de pijltjestoets naar rechts (>) net zo…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Dit onderwerp heeft nog 1 niet getoond antwoord

Je moet ingelogd zijn om de reacties in dit onderwerp te kunnen bekijken.
Inloggen kan met de naam --> gastlezer <-- , wachtwoord --> gast <--.

Dit is om het dataverkeer veroorzaakt door robots te beperken,
zo proberen we het forum gratis te houden.


Registreer Aanmelden
 
Gesloten
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Statistieken
    Laatste bericht