Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Disable your ad blocker to continue using our website.
Plaatwerk, uitdeuken, lassen, lakken, kleurnummers, spuiten, bekleding etc.
Forumregels
- Vermeld het type Renault in de titel, liefst tussen [ haken ] aan het begin van de titel
- Geef zoveel mogelijk informatie over het betreffende model en jaartal, zodat er niet naar gevraagd hoeft te worden.
De achterklep van de scenic komt steed makkelijker naar beneden. Heb em al een keer op mn hoofd gehad
Is hier nog iest aan te doen of simpelweg vervangen. Indien vervangen, heeft iemand een onderdeelnr oid voor me. Je schijnt ook veren voor de versie te hebben die een scharnierbare achterruit hebben.
Ik heb ze bij mijn Megane (hatchback) ook begin december vervangen. Het had mij niet zo gestoord omdat de klep nog wel omhoog kwam met wat warmer weer, maar zodra het wat kouder werd (zo rond de nul graden),wilde de klep helemaal niet meer omhoog staan. Vorige winter was ook maar vrij kort dat het echt koud was, maar nu het al wat langer koud is, ben ik wel blij dat ik 2 nieuwe veertjes heb besteld bij de automaterialenzaak (Mekonomen, hier in Zweden) die vrij snel binnen waren en binnen hooguit 5 minuten gemonteerd.
Geen geklooi dus met onderdeelnummers, gewoon besteld op kenteken. Kosten lagen ong op 730 SEK voor 2 stuks (/9 = EUR).
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Ik heb een twingo uit 2006 met centrale deurvergrendeling. Nou werkt de vergrendeling goed maar als de auto op slot is kan ik mijn achterklep gewoon open maken? Ik heb er al een nieuw motortje in want die werkte niet meer maar het...
Het cilinderslot van de Renault Twingo achterklep uit 2007 is defect. Draait door. Weet iemand waar je een vervangend cilinderslot met sleutel kan krijgen?
De achterklep van de Scenic E-Tech geeft een luid en duidelijk, maar voor mij irritant, piepje bij het open- en dichtgaan. Kan ik deze ook uitzetten? En zo ja, hoe?
Goede dag
Ik heb een renault 2.0 benzine automaat
Met de foutcode 0229
P0229 - OBD2 Trouble Code
P0229 Throttle/Pedal Position Sensor/Switch 'C' Circuit Intermittent
Als ik rijd dan af en toe bij het optrekken dan komt in het display te staan zet...
Ik ben allergisch voor kraakjes en piepjes. Uitgerekend in onze Grand Scenic IV uit 2018 kraakt de bestuurderstoel. Wie heeft tips om dit te verhelpen? Kan dat uberhaupt?