Dagrijverlichting icm dimlicht

Radio, elektrische ruiten & stoelverstelling, centrale vergrendeling, etc.
Plaats reactie
Gebruikersavatar

Topic author
funkymonkey038
repeating visitor
repeating visitor
Berichten: 5
Lid geworden op: 29 dec 2013 21:17
Actief als: particulier

Dagrijverlichting icm dimlicht

Bericht door funkymonkey038 »

Hallo,

Wat mij opvalt is dat ik van de week 2 Capturs heb zien rijden waarbij de dagrijverlichting brandde icm met het dimlicht.
Vanavond een nieuw type Scenic zien rijden met ook beide verlichting. Ook bij andere merken komt dit voor.
Dit verbaasde mij, want voor zover ik weet kan dat helemaal niet bij de Captur. Bij mij kan beide ook niet branden. Ik zou het wel tof vinden als het kon. Iemand een idee of het mag en of het mogelijk is?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Gebruikersavatar

Verwijderd 17328

Re: Dagrijverlichting icm dimlicht

Bericht door Verwijderd 17328 »

Bij de Renault Captur brandt ook alleen de dagrijverlichting, indien deze ook brandt in combinatie met dimlicht dan heeft men dit veranderd of laten veranderen.
Bij de o. a Scenic brandt de dagrijverlichting op minder dan de halve sterkte mee als men deze in combinatie laat branden met het dimlicht, want dan vervangt de dagrijverlichting de stadslichtlampen, die dan o.a ook niet op de Scenic gemonteerd zitten.
Het zou eventueel kunnen zijn dat men bij de nieuwste Captur`s dezelfde schakeling toepast als bijv. o.a de scenic,
dus je hebt alleen de dagrijverlichting aan of je zet het dimlicht aan en dan gaat de dagrijverlichting op lagere sterkte branden als stadslicht in combinatie met het dimlicht.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Gebruikersavatar

JanssenB
lid
lid
Berichten: 253
Lid geworden op: 27 mar 2013 19:06
Actief als: particulier

Re: Dagrijverlichting icm dimlicht

Bericht door JanssenB »

Verbaasd mij ook.
Kan alleen los van elkaar aan, dus niet samen.
Dan moeten ze het hebben laten veranderen en daar heb ik dan ook wel weer interesse i…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.
Renault Scenic 2017 TCe 115, Carrosserie Rouge Carmin en dak Noire Etoile, R-Link2, Packs Easy Park Assist, Technology, Vision Comfort. Besteld 28-12-2016, levering 30-06-2017

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Dit onderwerp heeft nog 27 niet getoonde antwoorden

Je moet ingelogd zijn om de reacties in dit onderwerp te kunnen bekijken.
Inloggen kan met de naam --> gastlezer <-- , wachtwoord --> gast <--.

Dit is om het dataverkeer veroorzaakt door robots te beperken,
zo proberen we het forum gratis te houden.


Registreer Aanmelden
 
Plaats reactie

Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie

Je moet lid zijn om een ​​reactie te kunnen plaatsen

Maak een account aan

Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut

Registreer

Log in

  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Statistieken
    Laatste bericht