Hi all,
Heb gisteren (ruim een jaar na het aflopen van 3 maanden gratis LIVE) een LIVE abonnement afgesloten via TomTom HOME. Alles correct afgehandeld en naar de auto gegaan met de instructies om LIVE services te activeren:
1. Download indien beschikbaar de meest recente software voor je TomTom-navigatiesysteem via TomTom HOME (Menu: Updates automatisch ontvangen)
2. Schakel je navigatiesysteem in
3. Ga naar het hoofdmenu
4. Selecteer 'LIVE Services'*
5. Selecteer 'Mijn services'
6. Selecteer 'MyTomTom-account'
7. Je wordt gevraagd je te identificeren: voer de gebruikersnaam en het wachtwoord van je persoonlijke account in
Ik kom echter helaas niet verder dan stap 4, aangezien mijn TomTom dan altijd blijft "hangen" op het scherm dat er verbinding getracht gemaakt te worden met LIVE services en vervolgens een melding in beeld komt: Kan geen verbinding maken met LIVE Services. Probeer het later nogmaals.
Heb het nu al 2 dagen achter elkaar een aantal keren geprobeerd, maar het wil niet lukken. Als ik kijk naar de verbindingsstatus van LIVE via de instellingen zie ik inderdaad ook alleen "Verbinding maken..." als status terugkomen. Opvallend aan dit scherm is dat MCC/MNC en SIM ID velden geen informatie bevatten, terwijl de IMEI, Model en MUID velden wel.
Hopelijk kan iemand mij hier adviseren wat ik nog kan proberen of dat ik dit het beste bij de dealer/TomTom kan melden. Vast bedankt!
Geen verbinding LIVE
-
RajenK
Topic author - 2-hit-miracle

- Berichten: 2
- Lid geworden op: 08 apr 2013 17:57
- Actief als: particulier
-
ANW
- Lid

- Berichten: 42
- Lid geworden op: 06 jun 2012 19:55
- Actief als: particulier
Re: Geen verbinding LIVE
Gebeurt mij ook regelmatig. Zeker als ik in een stad rij. Gewoon slechte ontvangst van live service.
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |
-
RajenK
Topic author - 2-hit-miracle

- Berichten: 2
- Lid geworden op: 08 apr 2013 17:57
- Actief als: particulier
Re: Geen verbinding LIVE
Heb het uiteindelijk opgelost door een support verzoek in te dienen bij TomTom, de SIM kaart wordt automatisch gedeactiveert bij Vodafone na een tijdj…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |
Dit onderwerp heeft nog 2 niet getoonde antwoorden
Je moet ingelogd zijn om de reacties in dit onderwerp te kunnen bekijken. Inloggen kan met de naam --> gastlezer <-- , wachtwoord --> gast <--.Dit is om het dataverkeer veroorzaakt door robots te beperken,zo proberen we het forum gratis te houden.
Registreer Aanmelden
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Log in
-
- Vergelijkbare Onderwerpen
- Statistieken
- Laatste bericht
-
-
Reacties: 4
Weergaves: 893 -
Laatste bericht door Jaim0n
09 aug 2025 21:58
-
-
Vraag over verbinding Renault Mégane E-Tech met MyRenault-app
door erik1672 » 17 aug 2025 11:13 » in Renault App -
Reacties: 1
Weergaves: 1009 -
Laatste bericht door groen_duiven
17 sep 2025 13:30
-
-
-
Vraag over verbinding Renault Mégane E-Tech met MyRenault-app
door erik1672 » 17 aug 2025 11:14 » in Renault App -
Reacties: 1
Weergaves: 784 -
Laatste bericht door Pepone
17 aug 2025 14:04
-
-
-
Reacties: 5
Weergaves: 1130 -
Laatste bericht door nikk
12 mei 2025 14:41
-
-
[Trafic 1983] - geen ruitenwissers te krijgen?
door proost » 03 mei 2025 20:05 » in Onderdelen en accessoires gezocht -
Reacties: 1
Weergaves: 527 -
Laatste bericht door KDL
05 mei 2025 21:10
-
-
-
Kan auto niet synchroniseren met app, krijg geen code op display
door Adfur » 27 jun 2025 18:57 » in Renault App -
Reacties: 5
Weergaves: 1455 -
Laatste bericht door Adfur
02 aug 2025 11:08
-
-
-
Reacties: 0
Weergaves: 441 -
Laatste bericht door Pimoso
28 jul 2025 11:35