Activering live services

Radio, elektrische ruiten & stoelverstelling, centrale vergrendeling, etc.
Plaats reactie

Topic author
Hans3205
repeating visitor
repeating visitor
Berichten: 8
Lid geworden op: 29 okt 2017 08:47
Actief als: particulier

Activering live services

Bericht door Hans3205 »

Beste allemaal,

Sinds 2 weken heb ik nu mijn nieuwe captur met live service van renault. Deze live service is echter nog steeds niet geactiveerd. De navigatie echter wel, dus het systeem is wel aangemeld.
Als ik kijk in de r-link store zie ik dat er bij staat " activering in behandeling" , ook geeft die aan dat er een update voor het systeem zou zijn.

Vragen:
- weet iemand hoe lang het duurt voordat de live services geactiveerd zijn ?
- moet ik nu updaten of wachten tot de activering afgerond is (of moet er eerst worden geupdate, voordat de actvering plaatsvindt ) ?
- ik las ook op dit forum dat er een r-link update via de de dealer zou moeten komen, daar niet alle mogelijkheden worden weergegeven.

Het zijn wat veel vragen, maar van mijn dealer krijg ik niet echt duidelijke antwoorden. ( bv. activering kan best 4/5 weken duren, gebeurt vanzelf ed. )

Bij voorbaat mijn hartelijke dank,

Hans

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Gebruikersavatar

Axel57
Donateur
Donateur
Berichten: 1670
Lid geworden op: 08 aug 2014 12:40
Actief als: particulier
Locatie: Middelburg

Re: Activering live services

Bericht door Axel57 »

Hallo,

R-link heeft niks met de live service te maken eigenlijk.

Zonder Life Service werkt R-link (TomTom) ook prima, alleen voor bv files kijkt hij eens in de 15min via de TMC ontvanger, met life Sevice iedere 3 minuten via de database(denkikenTMC). En je hebt natuurlijk de nieuwste kaarten.

Bij onze (beide) captur was dit al in order bij alflevering.

De nieuwe (phase2) hat R-link 9.70 die heb ik via R0link gelijk geupdated. De laaste versie is 9.90.

Als je kan updaten zou ik dat zeker doen, merk je vanzelf. Bij een nieuwe auto zit toch 3 jaar updates bij. heb je al bij de dealer geinformeerd?

Is het eco programma actief bij jouw Captur, dat was namelijk de update bij de dealer. Maar als hij 2weken oud is zou het er al op moeten zitten.


Succes Hans.
Captur Phase 2 Intens 0,9Tce, Pack Easy Life, Pack Premium, zwarte Fastgame velg, luxe kentekens, afneembare trekhaak en haaievin. Afgeleverd 23-10-2017 en ingeleverd 06-08-2021 met net geen 40dkm.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Gebruikersavatar

Grad
Donateur
Donateur
Berichten: 177
Lid geworden op: 31 jan 2016 00:31
Actief als: particulier
Locatie: Born lb

Re: Activering live services

Bericht door Grad »

Bij mij werkte ook alles bij aflevering.
Ik moet ook nog terug naar de dealer voor bijv de update voor het eco programma.
Maar mijn dealer is niet zo …login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.
Captur 2 EDC 1.3 intens, blue iron noir etoile, easy driving pack, Pack easy link navigatie met 9,3 “ scherm, parkeer sensoren voor en achter met achteruitrij camera, Pasadena 18" lichtmetalen velgen met vredestein Quatrac 5 all weather banden, luxe kentekenplaten

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Dit onderwerp heeft nog 22 niet getoonde antwoorden

Je moet ingelogd zijn om de reacties in dit onderwerp te kunnen bekijken.
Inloggen kan met de naam --> gastlezer <-- , wachtwoord --> gast <--.

Dit is om het dataverkeer veroorzaakt door robots te beperken,
zo proberen we het forum gratis te houden.


Registreer Aanmelden
 
Plaats reactie

Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie

Je moet lid zijn om een ​​reactie te kunnen plaatsen

Maak een account aan

Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut

Registreer

Log in

  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Statistieken
    Laatste bericht