Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Schakel uw ad-blocker uit om onze website te blijven gebruiken.
Gisteren een telefoontje ontvangen van mijn Renaultdealer met de mededeling dat mijn talisman initiale paris. Aanstaande maandag of dinsdag bij de dealer afgeleverd word, maar dat er een terugroepactie op is. Blijkbaar van dien aard dat ze hem niet de weg op mogen sturen. Op de vraag of hij ook kon vertellen waar de terugroepactie betrekking op had, had hij geen antwoord . Iemand wellicht al meer nieuws of een soortgelijk geval aan de hand?
spicy schreef:Is het een Tce 200? Iemand had een week of 2 geleden melding gemaakt van een terugroepactie ivm het gaspedaal (in zijn geval nog voor het uitleveren)
Zou inderdaad te maken kunnen hebben met het gaspedaal. Mijn Talisman staat nog bij de garage en ze mogen hem nog niet uitleveren.
Gisteren te horen gekregen dat ze hopen dat het onderdeel dinsdag binnen komt. Aflevering staat gepland voor vrijdag... spannend dus
De mijne kreeg 2 maanden geleden een terugroepactie i.v.m. mogelijk ondeugdelijke bevestiging van de voorstoelen.
In mijn geval was dat ook daadwerkelijk het geval. Dit is trouwens weer goed verholpen door de dealer.
Enkele maanden terug was er ook een terugroepactie m.b.t. de kindersloten. Was niet van toepassing op mijn Talisman.
Blijkt te maken te hebben met een klep boven de pedalen die niet deugdelijk kan zijn gemonteerd. Betreft voor zover ik weet enkel de 200TCE IP. Wordt met klemmetjes opnieuw vastgezet. Ik mocht in eerste instantie ook niet meer rijden van mijn dealer maar uiteindelijk bleek het niet zo spannend te zijn.
Rob
Renault Talisman Initiale Paris 1.6 TCE 200 EDC 2016-1
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Ik krijg vandaag (29 april) de melding in mijn Renault app dat ik mijn 5 E-TECH moet inleveren bij de dealer vanwege de mogelijkheid van een koelvloeistoflek uit de tractieaccu en de motor van de auto .
Bij deze bied ik mijn tuningbox van Elia aan.
Deze box werkt volgens plug and play en is heel eenvoudig aan te sluiten.
Overigens ook geschikt voor de Talisman 1,6 TCE en de Espace 1,6 TCE.
na jaren de Laguna te hebben gehad nu de overstap gemaakt naar de Talisman.
nu vroeg ik mij af iemand weet waar ik een werkplaatshandboek kan vinden of aan kan schaffen.
ik ben benieuwd naar jullie reactie.
Weet iemand hoe het in zijn werk gaat met de dagrijverlichting (drl)van een talisman estate intense uit 2016 ?
als het onderste gedeelte defect is , klopt het dat de strook in koplamp zelf het ook niet doet ?
zijn links en rechts apart...
Hallo,
Ik heb de melding dode hoek assist reinig sensor . Deze verschijnt elke rit maar verdwijnt ook weer. Ik meerdere malen de sensoren schoon gemaakt, echter zonder het gewenste resultaat.
Is dit uit te lezen (clip/renolink)? Wat kan ik nog...