Aanbod van Renault: Accu overname voor 1€

Plaats reactie

Topic author
spacefreek
Lid - eerste logo binnen
Lid - eerste logo binnen
Berichten: 23
Lid geworden op: 16 apr 2021 19:46
Actief als: particulier

Aanbod van Renault: Accu overname voor 1€

Bericht door spacefreek »

Beste allemaal,

Wij krijgen zojuist onderstaande e-mail binnen van Renault, waarin wordt aangeboden om de huur-accu over te nemen voor een symbolisch bedrag van 1€. Mooi aanbod, aangezien we sowieso overwogen de accu over te nemen (was toen nog zo'n 2000€). Hebben meer mensen dit aanbod ontvangen? Gedachtes?
Geachte heer, mevrouw,

Graag willen wij u informeren over de mogelijkheid tot overname van de huurbatterij in uw Renault Z.E. voor een symbolisch bedrag ad € 1,- (excl. 21% BTW)!

De batterij welke u huurt van ons, Mobilize Financial Services (voorheen RCI Financial Services), hebben wij inmiddels volledig afgeschreven (rekening houdend met de betaling voor de huur tot aan 30-11-2022) en kunnen u deze daarom aanbieden voor € 1,-.

Met het overnemen van de batterij vervalt het batterijhuurcontract en bent u ons geen maandelijkse huur meer verschuldigd. U wordt dus eigenaar van de batterij.

Dit betekent wel dat de garantievoorwaarden/periode, welke binnen het huurcontract golden, niet meer van toepassing zijn en dat deze gelijk worden getrokken met de garantievoorwaarden/periode van de “batterijkoop” variant, gerekend vanaf datum eerste aflevering.

Afhankelijk van de ouderdom van de batterij kan het dus zijn dat u de batterij koopt zonder enige vorm van garantie (reeds verlopen) en dat een eventuele reparatie of volledige vervanging van de batterij geheel voor eigen rekening zullen zijn.

In de bijlage treft u het orderformulier aan voor de aankoop van de batterij in uw Renault Z.E.

Zodra wij deze ingevuld en getekend retour van u ontvangen, graag als reactie op deze email, ontvangt u de factuur voor de batterij (binnen 10 werkdagen).

Na ontvangst van de betaling bent u eigenaar van de batterij en zullen wij het e.e.a. omzetten in onze systemen.

Let wel, indien u voorheen de batterij via RCI had verzekerd dient u dit na aankoop van de batterij bij uw eigen verzekering onder te brengen.

Deze wordt meestal meeverzekerd als extra accessoire dekking.

Mocht deze communicatie en de eventuele recente verkoop van het voertuig zich hebben gekruist, dan kunt u dit bericht als niet verzonden beschouwen.

Met vriendelijke groet – regards – cordialement,

RCI Financial Services B.V. becomes Mobilize Financial Services.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links


ZoeKees
Lid
Lid
Berichten: 51
Lid geworden op: 26 sep 2019 19:57
Actief als: particulier

Re: Aanbod van Renault: Accu overname voor 1€

Bericht door ZoeKees »

Dat is een wel een heel gunstig aanbod! Hoe oud is de Zoe?
Renault Zoe R240 Intens Bleu Foudre

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

fokkobrugge
3-posting-rookie
3-posting-rookie
Berichten: 3
Lid geworden op: 05 nov 2022 16:16
Actief als: particulier

Re: Aanbod van Renault: Accu overname voor 1€

Bericht door fokkobrugge »

Ik kreeg gisteren ook deze mail voor mijn Zoe Ze50 van dec 2020

Wel vreemd dat na amper 2 jaar huur incasseren (+/- € 2000) je de accu kunt kopen voo…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.
Je hebt niet voldoende permissies om de bijlagen van dit bericht te bekijken.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Dit onderwerp heeft nog 84 niet getoonde antwoorden

Je moet ingelogd zijn om de reacties in dit onderwerp te kunnen bekijken.
Inloggen kan met de naam --> gastlezer <-- , wachtwoord --> gast <--.

Dit is om het dataverkeer veroorzaakt door robots te beperken,
zo proberen we het forum gratis te houden.


Registreer Aanmelden
 
Plaats reactie

Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie

Je moet lid zijn om een ​​reactie te kunnen plaatsen

Maak een account aan

Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut

Registreer

Log in

  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Statistieken
    Laatste bericht