Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Schakel uw ad-blocker uit om onze website te blijven gebruiken.
Onze Zoë is van oktober 2020 met een 52 kwh accu. Wij hebben vorige maand € 4.204,00 excl btw betaald. Na een aantal keer mailen en geen reactie ging het afgelopen februari ineens heel snel.
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Goedendag. Ik wil dit jaar nog een tweedehands Austral full hybrid aanschaffen. Wat mij opvalt is dat er veel te koop zijn in binnen en buitenland met weinig kilometers op de teller. Ik vraag mij dus af waarom deze autos zo snel en met zo weinig...
Ik heb weer een nieuwe set 195/55/16 91H Michelin e-primacy ter overname voor 300€. Mocht je interesse hebben dan stuur maar een PB, ophalen in Nijmegen of op werkdagen Eindhoven
Wie mijn posts van de laatste weken een beetje heeft gevolgd weet dat ik nog een Megane I had aangeschaft. Heb hiervan het interieur omgewisseld met die van mijn Berline.
Beetje getwijfeld maar de break mag weg. Forum vraagprijs 500 euro....
Mijn Zoë (bj 2015, eigendom sinds import uit Frankrijk in 2017, 22 kWh, snellader), begint steeds kieskeuriger te worden bij publieke laadpalen en de actieradio is deze winter ook stevig terug gelopen.
Ik zou het fijn vinden als ik zelf de SOH en...
IK heb de afgelopen vijf weken alleen maar korte ritjes gedaan met mijn Renault Megane Plugin Hybrid.
Nu kreeg ik vanmorgen de melding: Elektrische syst controleren.
Er brandt geel driehoekje links op scherm en het gele lampje met de...
Gebruik accu capaciteit in nieuwe Duster met 140 motor type
Op dashboard wordt de accu in vier segmenten weer gegeven, maar in praktijk zie ik alleen de middelste 2 worden gebruikt.
Valt dit nog bij meerdere auto's op?