De interieurverlichting van mijn Grand Scenic III uit 2010 blijft na het vergrendelen van de deuren nog even aan om dan langzaam te doven.
Omdat een aantal W5W-lampjes van de interieur- en instapverlichting defect waren, had ik het plan opgevat om deze te vervangen door LED-lampjes.
Omdat dit niet-dimbare LED's zijn gaan deze bij het dimmen gewoon uit, wat ik geen probleem vind. Alleen blijft er (waarschijnlijk vanwege de dimmer) een reststroom staan op de lampjes, die laag genoeg is om 5W gloeilampjes uit te laten gaan, maar te hoog om de 0,8W LED's volledig te doven.
Weet iemand waar deze dimmer van de interieur- en instapverlichting zich bevindt en of deze buiten werking is te stellen en zo ja hoe?
Dimmende interieurverlichting Grand Scenic III
Forumregels
-
- Vermeld het type Renault in de titel, liefst tussen [ haken ] aan het begin van de titel
- Geef (zoveel mogelijk) informatie over het betreffende model en jaartal, zodat er niet naar gevraagd hoeft te worden.
-
- Vermeld het type Renault in de titel, liefst tussen [ haken ] aan het begin van de titel
- Geef (zoveel mogelijk) informatie over het betreffende model en jaartal, zodat er niet naar gevraagd hoeft te worden.
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Log in
-
- Vergelijkbare Onderwerpen
- Reacties
- Weergaves
- Laatste bericht
-
- 2 Reacties
- 444 Weergaves
-
Laatste bericht door Intens140
-
- 3 Reacties
- 122 Weergaves
-
Laatste bericht door KDL
-
- 1 Reacties
- 611 Weergaves
-
Laatste bericht door Pepone
-
- 0 Reacties
- 306 Weergaves
-
Laatste bericht door Intens140
-
- 3 Reacties
- 473 Weergaves
-
Laatste bericht door mechanic
-
- 0 Reacties
- 319 Weergaves
-
Laatste bericht door Ruud30