Piepje bij te hard rijden.
-
chiel123
Topic author - Lid - eerste logo binnen

- Berichten: 11
- Lid geworden op: 01 jun 2017 11:15
- Actief als: particulier
Piepje bij te hard rijden.
Sinds afgelopen weekend is er wat veranderd in mijn auto (Talisman 200 TCE Intens met R-link). Zodra ik ergens te hard rij (wat ik uiteraard nooit doe), geeft de R-Link een piepje. De radio wordt even iets gemute en dan Piep. Gelukkig maar 1 keer per snelheid zone, maar toch...heel erg irritant. Ik heb de optie om te waarschuwen voor snelheid en gevaarlijke zones uitgezet, maar het piepje blijft. Hebben hier meer mensen last van? En weet iemand de oplossing. De Renault dealer heeft geen idee...
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |
-
Mooky
- Lid

- Berichten: 79
- Lid geworden op: 08 feb 2016 20:42
- Actief als: particulier
Re: Piepje bij te hard rijden.
Klopt, er zit ook nog een waarschuwingsfunctie in de navigatie sectie, Toen ik deze ook had uitgezet stopt het piepje pas. Echter is het lang geleden dat ik ditzelfde probleem had, dus kan ik je niet precies vertellen waar je moet zijn. Het probleem is dus dat er twee functies zijn aangaande het piepsignaal in het Rlink2 systeem. Deze overlappen dus softwarematig met als resultaat; dit probleem.
Ik hoop dat ik je met deze minimale hulp opweg heb geholpen om dit op te lossen. En weet dat ik het piepje nu wel kwijt ben, met behoud van de de weergave van de maximale snelheid.
Ik hoop dat ik je met deze minimale hulp opweg heb geholpen om dit op te lossen. En weet dat ik het piepje nu wel kwijt ben, met behoud van de de weergave van de maximale snelheid.
Trotse bezitter van een Renault Talisman Intense, 110 DCi, Bleu Cosmos, 19" Alizarine velgen, Pack Easy Park Assist, Pack Cruising, R-Link 2 met 8,7" touchscreen en Bose geluidssysteem.
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |
-
Jumpman
- lid

- Berichten: 164
- Lid geworden op: 05 aug 2016 13:43
- Actief als: particulier
Re: Piepje bij te hard rijden.
`ik heb dat ook, zou ook graag weten hoe ik dit uit moet zetten.
Dus als iemand nog weet hoe! graag.
Dus als iemand nog weet hoe! graag.
Talisman Limousine 130dCi Intens, Blanc Glacier, Panorama Dak, Pack Easy Park Assist, R-Link 2 8,7" incl. Bose, 19" Alizarine, Wegklapbare trekhaak, Zwarte plastidip spiegels. sinds 11/08/2016
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |
Dit onderwerp heeft nog 10 niet getoonde antwoorden
Je moet ingelogd zijn om de reacties in dit onderwerp te kunnen bekijken. Inloggen kan met de naam --> gastlezer <-- , wachtwoord --> gast <--.Dit is om het dataverkeer veroorzaakt door robots te beperken,zo proberen we het forum gratis te houden.
Registreer Aanmelden
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Log in
-
- Vergelijkbare Onderwerpen
- Statistieken
- Laatste bericht
-
-
Hard motorgeluid tijdens laden accu
door Asterixenobelix » 28 jul 2025 12:27 » in Motorisch & Brandstof Espace VI -
Reacties: 2
Weergaves: 930 -
Laatste bericht door Jo-Duster
31 mar 2026 11:52
-
-
-
Motor stopt ineens, tijdens rijden bij warm weer.
door Kangoo130 » 13 jun 2025 19:07 » in Motor, smeersysteem, koelsysteem, brandstofsysteem, uitlaatsysteem -
Reacties: 3
Weergaves: 1095 -
Laatste bericht door TTS
13 aug 2025 12:21
-
-
-
Reacties: 0
Weergaves: 112 -
Laatste bericht door SanderV
13 mar 2026 16:24
-
-
Reacties: 2
Weergaves: 862 -
Laatste bericht door timus75
11 mei 2025 18:37
-
-
Reacties: 1
Weergaves: 811 -
Laatste bericht door Burg
07 aug 2025 10:44
-
-
Reacties: 14
Weergaves: 1626 -
Laatste bericht door McTes
11 nov 2025 17:35
-
-
[Arkana 2022] Brandstofmeter loopt op en af tijdens rijden
door Ronnelkana » 03 jan 2026 14:26 » in Arkana -
Reacties: 0
Weergaves: 183 -
Laatste bericht door Ronnelkana
03 jan 2026 14:26
-