Review: Megane Cabrio 1.9 Dci 2004

Forumregels
géén Scenic / Megane Scenic !!
Die vind je onder Scenic
Plaats reactie

Topic author
ejay
Lid
Lid
Berichten: 46
Lid geworden op: 17 jun 2016 14:36
Actief als: particulier

Review: Megane Cabrio 1.9 Dci 2004

Bericht door ejay »

Omdat ik zelf veel baat heb gehad bij de reacties van mede gebruikers wil ik hier een review plaatsen van mijn bevindingen met mijn Megane cabrio zodat eventuele kopers van zo`n wagen misschien hier iets aan hebben.

Afbeelding

Afbeelding

Ik heb nu 1000 km met de Megane afgelegd en voor degenen die niet mijn eerdere postings gelezen hebben: ik ben beslist geen renault liefhebber!!!

In 1997 stond ik in de Autoweek als De ware Autogek met toen meer dan 300 gehad te hebben in prive bezit; daarvan was er niet 1 Renault...zegt genoeg toch? Waarom dan nu toch een Renault? Nou, ik vind al jaren de megane cabrio het mooiste model van de cabrio`s met een stalen dak en zeker de mijne in deze mooie, aparte kleur...dan ook nog eens een diesel en super onderhouden en een goede prijs...nou, dan moest ik het maar eens proberen.

Om kort te zijn: tot nu toe beslist géén spijt!!

Toen ik hem kocht heb ik de airco laten maken en een nieuwe distributieset erop laten zetten; apk was nog erg vers.
Het rechtervoorraam deed/doet het niet dus dat moet ik nog door de verkoper laten herstellen; zit bij de koop in.

Bij de koop had hij 1 storing, namelijk de wielsensor...dat heeft hij nog steeds en dat laat ik niet repareren. Het stoort me totaal niet. Verder heb ik een 2 tal keer gehad dat ik de wagen niet uit kon zetten met de knop althans niet in 1 druk...2x drukken en dan wel. Ook 2 keer de melding dat hij de kaart niet herkent....uiteindelijk heb ik de 2e kaart gepakt die ik als reserve had en daarna geen problemen meer...bij de eerste kaart ging ook moeizaam de centrale vergrendeling in werking en dat gaat nu ook perfect...of de kaart is niet goed of de batterij, maar dat is simpel op te lossen.

Nou, ik kan nu nog niet veel meer vertellen: de wagen rijdt voortreffelijk (255777 km nu gelopen) en schakelt, remt, koppelt en stuurt als nieuw. Geen kraakjes enof rammeltjes en ook het dak werkt perfect.

Wel het vermelden waard: ik werd al gewaarschuwd dat lekkage bij de ramen en dakaansluiting meer regel dan uitzondering zijn maar BIJ DEZE MEGANE KOMT GEEN DRUPPEL BINNEN!!!! Heb toch in best hevige stormbuien gereden maar werkelijk geen druppel!!

Geen lekkages of zichtbaar olieverbruik...computer geeft ook perfect aan dat er genoeg olie in zit maar daar vertrouw ik beslist niet op: visuele controle is voor mij een must.

Binnenkort met meer kilometers update.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Gebruikersavatar

Tuintje
Lid
Lid
Berichten: 72
Lid geworden op: 11 aug 2014 19:14
Actief als: particulier
Locatie: Het Noorden des Lands

Re: Review: Megane Cabrio 1.9 Dci 2004

Bericht door Tuintje »

Mooi hoor. En zeker een mooie cabrio. De kleur van je auto heet Bleu Ottoman (kleurcode TEI 45). Je wielen lijken op de steppe velgen maar dat zijn ze niet. Steppe velgen zijn van Renault. De velgen die jij eronder hebt zijn volgens mij niet origineel Renault.

Mooie bak en veel kilometerplezier!
www.autopoetsbedrijfwinsum.nl

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Topic author
ejay
Lid
Lid
Berichten: 46
Lid geworden op: 17 jun 2016 14:36
Actief als: particulier

Re: Review: Megane Cabrio 1.9 Dci 2004

Bericht door ejay »

Klopt, velgen zijn niet origineel Renault.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Dit onderwerp heeft nog 75 niet getoonde antwoorden

Je moet ingelogd zijn om de reacties in dit onderwerp te kunnen bekijken.
Inloggen kan met de naam --> gastlezer <-- , wachtwoord --> gast <--.

Dit is om het dataverkeer veroorzaakt door robots te beperken,
zo proberen we het forum gratis te houden.


Registreer Aanmelden
 
Plaats reactie

Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie

Je moet lid zijn om een ​​reactie te kunnen plaatsen

Maak een account aan

Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut

Registreer

Log in

  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Statistieken
    Laatste bericht