Hoi allemaal,
In mijn trafic 1.9dci 2002 (met airco) heb ik 3 draaiknoppen voor de lucht.
1 voor de temperatuur.
2 voor de snelheid.
3 voor het selecteren van de luchtstroom.
Nu is de kabel van de 3e knop verbogen en werkt niet goed meer, maar na een tijdje zoeken kan ik er maar niet achter komen hoe zo een kabel precies heet.
Ik heb gezocht op,
Kabel luchtstroom
Luchtverdeling(s) kabel
Luchtbediening(s) kabel
Kabel lucht toevoer
Kabel luchtstroom verdeler
Maar eigenlijk geen van deze namen geeft het gewenste resultaat, iemand tips of misschien een part nummer of zoiets (er zit geen stickertje ofzo op de kabel met het nummer)
Hoor graag van jullie.
Naam van de kabel ?
-
Bart1984
Topic author - Lid

- Berichten: 34
- Lid geworden op: 08 dec 2021 08:26
- Actief als: particulier
-
Renault47
- lid

- Berichten: 577
- Lid geworden op: 28 aug 2011 10:09
- Actief als: particulier
Re: Naam van de kabel ?
ik zou denken bedieningskabel kachelhuis. Op catcar.info kun je het onderdeelnummer achterhalen van dit type trafic.
Renaults vroeger: Dauphine, R8 (2x), Caravelle, R16, R15, R25 2.2, Safrane 2.0, Vel Satis 2.0T, Vel Satis 3.5V6 initiale, Captur limited 0.9, Kadjar 1.3 intens
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |
-
Bart1984
Topic author - Lid

- Berichten: 34
- Lid geworden op: 08 dec 2021 08:26
- Actief als: particulier
Re: Naam van de kabel ?
Tot zo ver was ik ook gekomen volgens catcar is het part nummer 7701473284 na dat ik dat nummer heb gezocht kwam ik erachter dat er 2 nummers zijn nam…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |
Dit onderwerp heeft nog 4 niet getoonde antwoorden
Je moet ingelogd zijn om de reacties in dit onderwerp te kunnen bekijken. Inloggen kan met de naam --> gastlezer <-- , wachtwoord --> gast <--.Dit is om het dataverkeer veroorzaakt door robots te beperken,zo proberen we het forum gratis te houden.
Registreer Aanmelden
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Log in