Laguna 3 2.0 DCI 173PK - Trilling in stuur met cruise contro

Versnellingsbakken, assen, koppelingen, stuurinrichting, remmen, wielophanging, etcetera
Forumregels
- Vermeld het type Renault in de titel, liefst tussen [ haken ] aan het begin van de titel
- Geef zoveel mogelijk informatie over het betreffende model en jaartal, zodat er niet naar gevraagd hoeft te worden.
Plaats reactie
Gebruikersavatar

Topic author
Verwijderde gebruiker 13240

Laguna 3 2.0 DCI 173PK - Trilling in stuur met cruise contro

Bericht door Verwijderde gebruiker 13240 »

Model/uitvoering : Renault Laguna III Estate 2.0 DCI 173PK Initiale
Bouwjaar : 2008
Brandstof : Diesel

Hallo,
Sinds kort heb ik het vreemde euvel dat het stuur zo af en toe vreselijk begint te trillen als ik op de snelweg met cruise control rijd voor langere tijd. Het is enkele weken geleden begonnen, maar het lijkt steeds vaker voor te komen. Als ik hem dan heel even van de cruise control afhaal is het ook meteen verdwenen, ook als ik hem dan weer meteen terug op de cruise control zet. Het doet zich voor bij verschillende snelheden (in elk geval 106, 126 en 138) en pas na langere tijd rijden op dezelfde snelheid (ik begin erg vroeg, dan kan dat nog :lol: ). Soms gaat het ook dagen zonder problemen . Het voelt een beetje alsof je over heel slecht asfalt rijdt en de wielen er vanaf willen.

Het lijkt me niet te komen door onbalans in de wielen, wat dan zou het toch regelmatiger voor moeten komen lijkt me en het voelt ook wel anders?

Ik ben geen techneut, maar hoop toch dat iemand me hiermee verder kan helpen.

Alvast bedankt,
Bart

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links


Gebruikersavatar

Topic author
Verwijderde gebruiker 13240

Re: Laguna 3 2.0 DCI 173PK - Trilling in stuur met cruise co

Bericht door Verwijderde gebruiker 13240 »

Vandaag was het weer best erg gesteld hiermee. Op de heenweg vier keer en de terugweg drie keer. Heb wel wat meer kunnen proberen en het viel me op dat als ik op het moment dat het probleem zich voordoet:
* gas bijgeef het probleem erger wordt en als ik hem daarna weer terug laat zakken het probleem blijft.
* de cruisecontrol van 138 met - op het stuur terug laat zakken naar 108 het probleem weg is tijdens het terugzakken totdat hij 108 bereikt heeft en dan gaat het trillen weer verder.
* als ik een paar keer - en + op het stuur druk het probleem minder wordt, maar niet helemaal weg gaat.

Als iemand weer nuchter is na de carnaval is enige suggestie welkom!

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links


Plaats reactie

Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie

Je moet lid zijn om een ​​reactie te kunnen plaatsen

Maak een account aan

Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut

Registreer

Log in

  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht