hallo allemaal, ik ben nieuw hier, en ben niet zo handig met updates ed. ik heb een andere auto gekocht, een kangoo, nu doet de klok het niet, , dit zijn allen streepjes, ik heb al gelezen dat hier een periode terug een update voor is geweest, ik wilde mijn systeem nu ook updaten, maar t lukt niet, ik heb de usb stick in de auto gestopt en ben naar r link gegaan, met dit is grijs en blijft grijs, ik kan hier niet op drukken!! dus kan ook niet updaten, er is 1 update beschikbaar zie ik in de shop, maar hoe krijg ik die nu op mijn navigatie?? hier iemand enig idee?? zonder te moeilijke woorden aub. want zoals ik al zei, ik heb er erg weinig verstand van.
ik heb apparaattype R-link tomtomlive
hoop dat iemand mij kan helpen anders moet ik een nieuwe kaartje kopen, maar weet zelfs niet hoe ik dit moet doen,
alvast bedankt Mieke
Er zijn op dit moment registratieproblemen bekend, na verzenden van de gegevens is de pagina soms erg traag met verversen.
Ons technisch team probeert dit zo spoedig mogelijk te verhelpen.
Neem contact met ons op via het contact formulier zodat wij uw account handmatig kunnen activeren als u geen mail met activatielink ontvangen heeft.
Indien u foutmeldingen heeft gezien, zou het ons zeer helpen deze te vermelden.
problemen met kaartje
-
DJG269
- Lid

- Posts in topic: 1
- Berichten: 43
- Onderwerpen: 0
- Lid geworden op: 14 mei 2021
- Laatste bezoek: 12 okt 2025 21:50
- Actief als: particulier
Re: problemen met kaartje
Hoi Mieke,
Welkom.
Volgens mij is dit alleen bij de dealer te verhelpen, zij hebben de juiste software versie van de radio unit op een stick staan om te updaten.
Welkom.
Volgens mij is dit alleen bij de dealer te verhelpen, zij hebben de juiste software versie van de radio unit op een stick staan om te updaten.
Trotse berijder van de Symbioz 1.8 E-Tech full hybrid 160 Techno en eigenaar van een Clio IV 0.9TCe90 2015.
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Log in
-
- Vergelijkbare Onderwerpen
- Reacties
- Weergaves
- Laatste bericht
-
- 0 Reacties
- 270 Weergaves
-
Laatste bericht door CapturGer
-
- 0 Reacties
- 422 Weergaves
-
Laatste bericht door Jan van Egmond
-
- 0 Reacties
- 417 Weergaves
-
Laatste bericht door Hyjack
-
- 2 Reacties
- 455 Weergaves
-
Laatste bericht door Carracio
-
- 7 Reacties
- 685 Weergaves
-
Laatste bericht door mechanic
-
- 7 Reacties
- 1068 Weergaves
-
Laatste bericht door Renault47
-
- 40 Reacties
- 5831 Weergaves
-
Laatste bericht door Erikje
