Renault Zoe laden niet mogelijk
-
Appiejack
Topic author - 3-posting-rookie

- Berichten: 3
- Lid geworden op: 23 nov 2021 21:32
- Actief als: particulier
Renault Zoe laden niet mogelijk
Sinds Maart 2021 een trotse bezitter van een Renault Zoë van Bouwjaar 2015 met een 22kw huur accu, heb gebruik gemaakt van de subsidie regeling van de overheid van 2000,- zodoende een leuke en goedkoper elektrische auto kunnen kopen. Regelmatig kreeg ik wel eens moeite met laden bij verschillende laadpalen, een reset was vaak de oplossing wat men hier op de forum vaak leest (10 min dans). Maar 2 weken geleden stond in eens een melding op het dashboard dat het laden niet mogelijk was, heel vreemd deze melding nooit eerder gezien. Ik dacht het zal wel in de loop van de dag van zelf verdwijnen maar helaas dus niet, verschillende laadpalen geprobeerd maar laden wat niet meer mogelijk, uiteindelijk gebeld met Renault assistentie ook zei konden niets voor mij betekenen en moest dus naar de dealer. Na ruim 2 weken bij de dealer te gestaan, hebben ze een diagnose kunnen stellen. Er blijkt een onderdeel defect te zijn namelijk Chargeur Boitier ( Lader ) is defect. Kosten totaal met reparatie en diagnose ruim 3800,00 euro. Wie heeft dit ook meegemaakt? Jammer milieu bewust en voordelig rijden in een Renault Zoe valt vies tegen! Is er iemand die dit onderdeel 2de hands heeft liggen? Het betreft een onderdeel nummer 296053434R.
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |
-
zoe2goe
- Gerespecteerd lid

- Berichten: 2716
- Lid geworden op: 12 mei 2014 22:09
- Actief als: particulier
Re: Renault Zoe laden niet mogelijk
BCB. Dat is niet zo mooi. Ik meen dat de termijn voor het electrisch systeem voor een 2015 ZOE 7 jaar was? Ik zou hoe dan ook eens met Renault klantenservice bellen. Zijn over het algemeen wel bereid wat te doen. Ook is het hele vervangen van de BCB tegenwoordig niet meer aan de orde, er worden wel degelijk modules daarin vervangen. Hope this helps...... a bit.
Jeroen - Zoe Q210 sinds november 2013 - 100% PV gevoed - CanZE co-developer
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |
-
Appiejack
Topic author - 3-posting-rookie

- Berichten: 3
- Lid geworden op: 23 nov 2021 21:32
- Actief als: particulier
Re: Renault Zoe laden niet mogelijk
Ik heb vandaag vernomen dat ze vanuit Renault niets voor mij kunnen betekenen en dat ik maar contact moet zoeken met de verkoper. Voor mij dus NOOIT m…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |
Dit onderwerp heeft nog 36 niet getoonde antwoorden
Je moet ingelogd zijn om de reacties in dit onderwerp te kunnen bekijken. Inloggen kan met de naam --> gastlezer <-- , wachtwoord --> gast <--.Dit is om het dataverkeer veroorzaakt door robots te beperken,zo proberen we het forum gratis te houden.
Registreer Aanmelden
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Log in
-
- Vergelijkbare Onderwerpen
- Statistieken
- Laatste bericht
-
-
Terugroepactie: Mogelijk koelvloeistoflek 5 E-TECH
door Eric1403 » 29 apr 2025 19:22 » in Renault 5 Z.E. -
Reacties: 11
Weergaves: 2617 -
Laatste bericht door Eric1403
06 mei 2025 15:41
-
-
-
Reacties: 2
Weergaves: 803 -
Laatste bericht door Soeski
17 aug 2025 11:07
-
-
Reacties: 4
Weergaves: 985 -
Laatste bericht door BasK
03 jun 2025 21:40
-
-
Reacties: 26
Weergaves: 3122 -
Laatste bericht door Kreek
13 dec 2025 18:48
-
-
Hard motorgeluid tijdens laden accu
door Asterixenobelix » 28 jul 2025 12:27 » in Motorisch & Brandstof Espace VI -
Reacties: 2
Weergaves: 966 -
Laatste bericht door Jo-Duster
31 mar 2026 11:52
-
-
-
Reacties: 2
Weergaves: 540 -
Laatste bericht door Jurges
12 apr 2026 23:38
-
-
USB-C poorten 5 E-TECH ook geschikt om op te laden?
door Eric1403 » 18 sep 2025 18:53 » in Renault 5 Z.E. -
Reacties: 8
Weergaves: 1564 -
Laatste bericht door KDrive
23 sep 2025 09:27
-