Megane 1998 cabrio ECU/Zekeringkast/UCH

Zit er een stroomdraadje aan ? Dan is dit de juiste rubriek
Forumregels
-
- Vermeld het type Renault in de titel, liefst tussen [ haken ] aan het begin van de titel
- Geef (zoveel mogelijk) informatie over het betreffende model en jaartal, zodat er niet naar gevraagd hoeft te worden.

Topic author
Jan-Douwe00
Net ingestapt
Net ingestapt
Posts in topic: 1
Berichten: 1
Lid geworden op: 30 dec 2014
Laatste bezoek: 30 dec 2014 09:14
Actief als: particulier

Megane 1998 cabrio ECU/Zekeringkast/UCH

Bericht door Jan-Douwe00 »

Megane 1998 Cabriolet 1.6e :
1998 :
Benzing :

Ik was tot kort geleden een trotse bezitter van deze Megane. Helaas begon er een vervelend en onzettend irritant probleem.

Het tikkertje van mijn richtingaanwijzer blijft op dubbele snelheid tikken als mijn richting aanwijzer uit staat. Dit is echt irritant, zelfs als de auto uit staat gaat het tikken door. Ik ben bij de dealer geweest en die zegt dat het in de zekeringkast/UCH zit links onder het stuur, deze kan alleen niet 2de hands vervangen worden want dan heb je ook de andere onderdelen nodig (welke onderdelen allemaal?) Een nieuwe kost rond de 600 euro... Op Marktplaats kan ik een set kopen (ECU, UCH/Zekeringkast, sloten en sleutels voor 125 euro.) Maar ik weet niet of dit gaat werken.

De zekeringkast met UCH (links onder het stuur) moet worden dus worden vervangen omdat daar het probleem zit. Bij de dealer is dit eigenlijk te duur. Dus ik ben aan het zoeken naar andere oplossingen.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links


Plaats reactie

Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie

Je moet lid zijn om een ​​reactie te kunnen plaatsen

Maak een account aan

Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut

Registreer

Log in

  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht